قوانین سایت گندم وی ای پی
هموطنانی که قصد عضویت و خرید از سایت gandom vip را دارند می بایستی متن توافق نامه ی زیر را با دقت مطالعه نموده ه و سپس اقدام به عضویت سایت نمایند. لازم به ذکراست عضویت در این سایت به منزله پذیرش تمام جزئیات مفاد این توافق نامه و قبول شرایط خرید از فروشگاه اینترنتی بوده و مسئولیت هرگونه اشتباه ناشی از عدم مطالعه دقیق و عدم اگاهی از این توافق نامه به عهده کاربران و مشتریان محترم خواهد بود.
توافق نامه بر اساس اخرین سیاست های gandomvip تدوین گردیده و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر نماید .
ثبت سفارش و استفاده مداوم در سایت به منزله ی پذیرش توافق نامه زیر و مفاد ان و تغییرات ان خواهد بود و همواره آخرین ویرایش این توافق نامه مورد استناد خواهد بود .

ثبت سفارش
ثبت سفارش در gandom vip به دو صورت تلفنی و اینترنتی بوده و پرداخت وجه نیز فقط به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر خواهد بود. برای این امر مشتریان محترم بایستی از طریق دستگاه های خودپرداز بانک مربوطه رمزه دوم و و اطلاعات کارت خود را دریافت نمایند.
هنگامی که پروسه پرداخت وجه اینترنتی و شبکه شتاب با خطا مواجه شود وجه کسر شده حداکثر تا 72 ساعت به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد .
لطفا در نظر داشته باشید که عکسهای موجود در سایت با توجه به فصل و موجود بودن نوع گل متغیر است و احتمالا به صورت صد درصد مطابق با تصویر مورد نظر نخواهد بود همچنین در صورت عدم موجودی رنگ تعداد نوع گل رنگ و سایز باکس به هر دلیلی با هماهنگی قبلی سفارش دهنده امکان جایگزینی وجود دارد که در صورت عدم پاسخگویی سفارش دهنده از ارسال سفارش معذوریم .
لطفا در انتخاب خرید و پرداخت سفارش خود دقت لازم را داشته باشید . هرگونه تعویض عودت یا کنسل سفارش امکان پذیر نیست .
لطفا در ثبت شماره تماس و ادرس گیرنده و فرستنده دقت لازم را داشته باشید . اطلاعات ثبت شده صرفا جهت پیگیری سفارشات بوده ودرصورت اشتباه بودن یادردسترس نبودن وعدم پاسخگویی طرفین از هرگونه ارسالی معذوریم و مسئولت هرگونه مغایرت ونقص در اطلاعات به عهده مشتری است واین مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال مغایرت نشانی و تحویل گیرنده نخواهد داشت .
قبل از ثبت هرگونه سفارش پیشنهاد میشود با مشاورین گندوم .وی.ای.پی تماس بگیرید .
لطفا برای سفارشات فوری و لحظه ای خود حتما از موجودی رنگ و نوع گل سفارشی از طریق مشاورین گندوم وی ای پی اطمینان حاصل فرمایید .
جهت سفارشات سمینار همایش عروسی و هرگونه مراسم خاص دیگر لطفا از یک هفته الی ده روز قبل از تاریخ مورد نظر هماهنگی های لازم را به صورت تلفنی با مشاورین گندوم وی ای پی انجام داده تا از از هرگونه تداخل احتمالی با سفارشات دیگر اجتناب شود .

هزینه ارسال محصولات به عهده مشتری میباشد.

محدودیت ها
لطفا در انتخاب و ثبت زمان تحویل سفارش هرگونه پیامد های احتمالی اعم از شرایط بد آب و هوایی (بارش باران وبرف) ساعات اوج ترافیک و همچنین بعد مسافت از مبدا تا مقصد را لحاظ بفرمایید تا از هر گونه تاخیر در تحویل سفارش اجتناب شود .
در صورتی که سفارش به قصد سوپرایز بوده و گیرنده خواهان دانستن نام فرستنده باشد این مجموعه موظف است نام سفارش دهنده را اعلام کند و هیچ مسئولیتی در قبال مراسم و سوپرایز شما عزیزان به عهده ما نخواهد بود .
مطابق با قوانین اداره پست تحویل تمامی سفارشات گل برای واحد های مسکونی در درب منازل و به صورت حضوری توسط شخص حقیقی صورت میگیرد و پیک شرکت گندم وی ای پی تحت هیچ شرایطی اجازه ورود به املاک مسکونی را ندارد .
لطفا در نظر داشته باشید با توجه به انبوه سفارشات در روز های مناسبتی مانند روز مادر ولنتاین و عید و … امکان ارسال سفارشات در راس ساعت تعیین شده مقدور نیست و فقط سفارشات مراسم ترحیم برای عرض تسلیت در زمان مشخص صورت خواهد گرفت.

مالکیت اطلاعات و مطالب
اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از تصاویر وشرح محصولات و سوالات متداول تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت قانون علائم تجاری وسایر قوانین تلقی میشود .سایر حقوقی ک در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده برای سایت محفوظ است مالکیت مادی و معنوی کلیه ی محتوای موجود بر روی سایت www.gandomvip.com که شامل عکس ها طرح و مدل گل ها و سبد گل ها مطالب و مقاله ها متون و گرافیک های به کار رفته آرم ها و لوگو ها می باشد با gandomvip بوده و هرگونه استفاده ی تجاری و کپی برداری از مطالب سایت بدون مجوز کتبی ممنوع بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت . استفاده از مطالب سایت جهت استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع امکان پذیر است .

بازخورد و انعکاس نظرات
کاربران و مشتریان محترمی توانند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر این مجموعه به مشتریان خود و همچنین اظهار نظر در مورد محصولات موجود بر روی سایت نظرات خود را در قسمت های از پیش تعیین شده‌ی سایت وارد نمایند .
تمام نظرها بازخوردها اطلاعات یا مطالب ارائه داده شده از طریق این سایت یا همراه با آن غیر محرمانه تلقی شده و متعلق به ما می باشد . با ارائه این نظر ها اطلاعات بازخوردها یا مطالب در واقع حق استفاده کپی اصلاح نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید و می توانیم به طور نامحدود این مطالب را به عناوین و اشکال مختلف مورد استفاده قرار دهیم .
نظرات ثبت شده توسط کار بران در سایت می بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای نظرات ثبت شده توسط کاربران ندارد .
Gandomvipدر ویرایش و حذف نظرات ارسال شده در راستای قوانین سایت مختار است و در صورتی که نظرات ارسالی شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد از طریق gandomvip قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

رد مسئولیت
تیم اینترنتی ما می کوشد اطلاعات مفید صحیح و بروز در اختیار شما قرار دهد از این رو تلاش کردیم اطلاعات و مطالب دقیقی در این سایت ارائه کنیم اما هیچ مسئولیتی برای صحت و کامل بودن ان اطلاعات یا مطالب موجود در این وب سایت ویا محتوای هریک از اطلاعات یا مطالب موجود در این وب سایت ویا محصولات شرح داده شده در ان را بدون اطلاع قبلی به کاربران تغییر دهیم . با این حال هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب وب سایت و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آنها بر عهده نمی گیریم .
برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت های قانونی که ممکن است بعداً افزوده یا تغییر داده شود لازم است هرچند وقت یکبار این صفحه را باز بینی کنید .