گل رسمی روز پدر چیست؟

گل رسمی روز پدر یک گل رز قرمز است. با این حال ، اگر پدر شما از دنیا رفته است ، یک گل رز سفید به عنوان گل روز پدر تعیین شده است. ما انواع دسته گل رز قرمز و سفید برای هر بودجه داریم ، از آرایشهای باشکوه گلهای رز بلند تا دسته گلهای رز سنتی.

می خواهید فراتر از آن بروید؟ گل های رز را با یکی از سبدهای هدیه یا باکس گل های روز پدر ما جفت کنید تا واقعاً احساس خاصی به او بدهد ، برای مشاهده نمونه محصولات ما در تصویر بالا بر روی گل روز پدر کلیک کنید.

به پدر چه نوع گل می دهی؟

برای ارسال گل برای روز پدر هیچ قانونی وجود ندارد. هنگامی که برای پدر گل انتخاب می کنید ، به این فکر کنید که دوست دارد چه نوع گل یا گیاهی را دریافت کند. ما گل های متنوعی برای تحویل گل روز پدر در دسترس داریم ، از جمله:

گل رز

گل ارکیده

زنبق

لیلیوم ها

بجای گل برای پدر ، میتوانید از گلدان گیاهان آپارتمانی ما نیز استفاده کنید و آن را به دفتر وی ارسال و یا خود با آن به دفتر برای جشن بروید. خواه برای پدر یا پدربزرگ یا برای همسر خود  جشن بگیرید ، ارسال گل برای روز پدر حرکتی معنادار برای تأیید تمام کارهایی است که برای شما و خانواده شما انجام می دهند.

آیا پدرها گل دوست دارند؟

مطمئناً ، همه افراد متفاوت هستند ، اما بسیاری از پدران از دریافت گل های روز پدر ما هیجان زده می شوند.

همچنین شما عزیزان میتوانید برای کلیه مناسبت های خود از جمله گل روز مادر ،  گل شب یلدا ، گل ازدواج ، سالگرد ازدواج ، گل ولنتاین ،  گل نوروز  ، گل عیادت و… نیز تنوع بی نظیر محصولات ما را در صفحات مربوطه بالا مشاهده نمایید.