تاج گل ترحیم ، سفارش تاج گل تسلیت

تاج گل ترحیم برای ابراز همدردی و احترام به بستگان دور و نزدیک مورد استفاده قرار می گیرد. تاج گل برای انتقال حس سوگواری و همچنین برای عرض احترام بکار می رود. از تاج گل مراسم می توانید در مساجد، بهشت زهرا و اماکن عمومی استفاده کنید. سفارش تاج گل مراسم ختم را ثبت کنید تا به صورت کاملا رایگان در ساعت هماهنگ شده ارسال شود.

تاج گل ترحیم با سبک و تزیین مختص به خود، از دیرباز تا کنون برای عرض تسلیت از طرف خویشاوندان درجه دو به خانواده عزادار اهدا می شود. این تاج گل ها به طور متداول به صورت دایره ای یا بیضی و گاهی هم به شکل قلب با گل های داوودی و پرنده بهشتی و آنتریوم و در نهایت گلایل در کناره های آن تزیین می شود.

تاج گل ترحیم دسته گل بزرگی است که بر روی یک پایه چوبی سبک قرار می گیرد و روبان های مشکی و یک کارت برای عرض تسلیت بر روی گلها نصب می شود. اهدای تاج گل برای ابراز همدردی بیشتر با خانواده عزادار است و باعث برگزاری مجالس ترحیمی با رسمیت و گرامیداشت باشکوهتر می شود و گویا زیبایی و شکوه این تاج گل به درد سوگواران التیام می بخشد.

انتخاب تاج گل ترحیم

معمولا در چنین مواقعی امکان خرید تاج گل ترحیم به صورت شخصی برای افراد امکان پذیر نیست. ما سرویس هایی را در خرید گل اینترنتی گندم VIP فراهم کرده ایم تا شما به شیوه آنلاین یا تلفنی با همکاران ما تماس بگیرید و تاج گل مورد نظر را با تعداد گل و رنگ و نوع آن مشخص کنید و تاج گل را با طراحی دلخواهتان در محل تحویل بگیرید.

تاج گل ارزان

حتی انتخاب نوع کارت و پیام تسلیت هم به سلیقه شما انجام خواهد شد. در مواردی که درخواست تاج گل ارزان داشتید همکاران ما پیشنهادات مناسبی به شما خواهند داد. این تاج گلها برای مراسم تبریک و گرامیداشت هم مورد استفاده قرار می گیرد و در این موارد رنگ و نوع گل ها و روبان تغییر خواهد کرد. تاج گل ترحیم ابعاد و تعداد شاخه گل های متفاوتی دارد و به انتخاب شما با زیباترین و تازه ترین گل ها آراسته می شود و تا سه روز هم ماندگاری دارد.

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

برای عرض تسلیت و ابراز همدردی با آشنایان و دوستان نزدیک می توانید از تاج گل ترحیم استفاده کنید. همچنین می توانید برای عرض تسلیت و احترام برای افراد خاص مثل اساتید و مدیران یا سازمان ها یا نهاد ها از تاج ترحیم سلطنتی استفاده نمایید. تاج ها معمولا به صورت تک طبقه ، دو طبقه و یا سه طبقه هستند که با توجه به نیاز شما هر کدام را میتوانید در گندم وی آی پی انتخاب کنید.

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

هر مدل از تاج گل مراسم را به دو قیمت ارزان و ویژه برای شما گل آرایی کرده ایم. شما می توانید با(( انتخاب قیمت و تعداد شاخه گل)) در صفحه محصول مدل تاج گل را انتخاب کنید.
- قیمت تاج گل بر اساس تعداد گل های استفاده شده و ارتفاع تاج گل محاسبه می شود.
- تصاویر تاج گل به صورت پیش فرض برای تاج گل های ویژه می باشد.
- مدل تاج گل ها از یک طبقه الی نه طبقه برای گل آرایی شده است.

سفارش تاج گل به صورت تلفنی:

برای سفارش تلفنی می توانید با شماره 86046241 و همراه 09127179328 با کارشناس های مجموعه تماس بگیرید.

ارسال رایگان تاج گل ختم:

به پاس اعتماد شما عزیزان کلیه حمل نقل تاج گل مراسم ختم در تهران کاملا رایگان بوده و هیچ گونه هزینه اضافی نخواهد داشت. ارسال تاج گل ترحیم به سایر شهر های خارج از تهران نیز با هماهنگی امکان پذیر می باشد.

ارسال تاج گل به تهران:

شما در هر شهری هستید و نمی توانید به صورت حضوری تاج گل را تهیه کنید می توانید سفارش خود را به دو روش ذکر شده ثبت نمایید، بلافاصله بعد از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم جهت ارسال گل به آدرس دریافت کننده انجام می شود.

تاج گل ترحیم ارزان

قیمت تاج گل ترحیم در گل فروشی آنلاین گندم وی آی پی نسبت به سایر رقبا بسیار پایین تر بوده و تمامی گل ها طبیعی و درجه یک می باشد ، همچنین شما می توانید با استفاده از لیست انتخابی تاج گل با قیمت ارزان را انتخاب نمایید.
گل های بکار رفته در تاج گل مراسم ختم همگی طبیعی بوده و روزانه از باغ های گل تهیه می شود. که باعث ماندگاری بیشتر می شود.

پایه تاج گل:

پایه استفاده شده در تاج گل فلزی می باشد که در برابر ضربه نسبت به پایه های چوبی مقاوم تر می باشد.
مزیت استفاده از پایه فلزی:
- سبک و قابل حمل
- مقاوم در برابر ضربه
- امکان استفاده مجدد از پایه

گل های استفاده شده در تاج گل :

تمامی گل های مورد استفاده همگی طبیعی و درجه یک بوده و به صورت روزانه از باغات گل تهیه می شود. استفاده از گل های روزانه موجب می شود تا ماندگاری تاج گل بین 3 الی 6 روز برسد(با توجه به شرایط نگهداری).

گل های استفاده شده در تاج گل عبارتند از : گلایل، آنتوریوم، لیلیوم، ژربرا، لیسیانتوس، مریم، کرزنتیا ، برای خرید گل و گل آرایی سفارشی با ما در تماس باشید.

همچنین شما میتوانید برای سفارش انواع تاج گل از جمله تاج گل تبریک یا تاج گل افتتاحیه و .... به صفحه مربوطه تاج گل تبریک مراجعه کنید و تاج مورد نظر خود را سفارش دهید ، تاج ها در انواع طرح ها ، ارتفاع های متفاوت با گل هایی متنوع گل آرایی شده اند.

همین حالا با ما تماس بگیرید.