دسته گل حلقه ای عروس

دسته گل حلقه ای عروس ؛ ایده ای جذاب و هنرمندانه

دیزاین و طراحی گل و گیاه برای مراسم عروسی حالا دیگر تبدیل به یک تخصص شده است. عروس خانم ها پیوسته در فضای مجازی و حقیقی در جستجوی ایده های منحصر بفرد برای مراسم عروسی شان هستند و می خواهند مانند ستاره بدرخشند. ایده گل آرایی دسته گل حلقه ای عروس به جای دسته گل ساده، مدتی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دسته گل دور مچ عروس

 

دسته گل حلقه ای عروس

 

همچنین برای مشاهده انواع دسته گل عروس و دسته گل دور مچ عروس به صفحه دسته گل ما مراجعه کنید.

در حال حاضر طراحی های بسیار جذابی برای دسته گل عروس ارائه می شود که هرکدام مزایای خود را دارد. مثلا یکی از سبک های جدید دسته گل رقاصه است که دلیل نام گذاری آن به شمایل ظاهری اش بر می گردد که شبیه یک رقاص باله است. تفاوت اصلی این دسته گل با انواع دیگر این است که در قسمت دسته آن توری به کار می رود که شبیه دامن رقاصان، پفی و کوتاه است.

اگر لباس عروس شما مدل توری باشد استفاده از این دسته گل هارمونی بسیار زیبایی با لباس ایجاد خواهد کرد.

ایده دسته گل های بزرگ و کوچک با رنگها و سبک های مختلف کمی تکراری شده است؛ این روزها عروس ها ترجیح می دهند برای راحتی بیشتر هم که شده از ایده حلقه گل آرایی شده استفاده کنند که در عکس های عروسی هم جلوه زیبا و رویایی دارد.

دیزاین دسته گل حلقه ای عروس به این صورت است که گلهای مورد علاقه عروس روی پایه ای از جنس فلز یا چوب پیچیده می شوند؛ به این صورت که در کناره های آن با گل های ریز آغاز شده و در کانون حلقه به گلهای درشت می رسد. گاهی کاربرد انواع برگهای طبیعی زیبا در میان این گلها جذابیت منحصر بفردی به حلقه می دهد.

دسته گل حلقه ای عروس یک انتخاب متفاوت برای عروس خانم های خاص است و خاطره زیبایی آن همیشه ماندگار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *