گنج های مخفی در هاوایی و همچنین نمادها و مناطق ممنوعه را بشناسید

نمادها و مناطق ممنوعه

گنج های مخفی در هاوایی و همچنین نمادها و مناطق ممنوعه را بشناسید

نمادها و مناطق ممنوعه در هوایی کدامند؟

جزایر هاوایی واقع در اقیانوس آرام مرکزی ، دارای انواع زیادی از گل های گرمسیری است. گل هایی که در آنجا می توان یافت برای فرهنگ هاوایی از نظر سمبلیک اهمیت بالایی دارد ، اما همه آنها همیشه در آنجا نبوده اند.در ادامه به شما توضیح می دهیم :

* گل رسمی ایالت هاوایی

* سایر گلهای رسمی

* نماد محبوب ترین گل های هاوایی

* نحوه پوشیدن با گل در هاوایی

گل رسمی ایالت هاوایی

 

 

گل ها در جزایر هاوایی انواع مختلفی دارند. در حقیقت ، هر جزیره توسط یک گل خاص نشان داده می شود که می تواند جزیره را به بهترین وجه توصیف کند و به این معنیه که اسم گل ها به طور تصادفی انتخاب نشده اند ، اما مطابق با رنگ جزیره هستند.

hibiscus زرد گل رسمی ایالت هاوایی است. در زبان هاوایی ، این گل به عنوان pua aloalo نیز شناخته می شود و یکی از گونه های بومی این جزیره است. در اوایل سال 1920 ، همه گونه های گل hibiscus به عنوان گل رسمی سرزمین اعلام شد ،  در سال 1959 گل hibiscus به طور قانونی برای نمایندگی ایالت انتخاب شد.

سایر گلهای رسمی

جزیره Oahu رسما توسط ilima زرد نشان داده می شود. شبیه یک هاوایی کوچک است و نمادی از عشق است. گل ilima زرد نیز یکی از محبوب ترین گلها است ، مردم در اطراف گردن خود آن را می اندازند. در گذشته از این گل در حوزه درمانی استفاده می کردند.

جزیره Maui از  lokelani صورتی یا گل رز صورتی تشکیل شده است. اگرچه این گل بومی نیست ، اما یکی از گلهای رسمی هاوایی محسوب می شود و تقریباً 200 سال است که در حال کشت است.

پیشنهاد میکنیم مقاله : آموزش پرورش  نگهداری گل رز را بخوانید.

در هاوایی ، حتی جزایر غیر مسکونی نیز گلهای قانونی خود را دارند. گل رسمی جزیره Kahoolawe hinahina است ، گیاه خاکستری نقره ای است که به دلیل توانایی آن در سرکوب علفهای هرز ، در مناظر ساحلی نیز استفاده می شود.

lehua قرمز نشان دهنده جزیره بزرگ هاوایی است و هنگامی که درخت اوهیا بومی شکوفا می شود ، دیده می شود. این رنگ انواع مختلفی دارد: سفید ، زرد ، نارنجی و قرمز که دومی مناسب ترین توصیف الهه آتش جزیره ، Madame Pele است.

جزیره Molokai رسماً توسط گل کوکوئی سفید ، یک گل ریز که در ساختمان ها  از آن استفاده می شود ، نمایان است. حتی اگر این گل سفید نباشد ، به لطف مناظر سبز روستایی که در آنجا دیده می شود ، رنگ رسمی جزیره سبز است.

Kaunaoa ، گیاه هوایی که در ساحل رشد می کند ، گل رسمی جزیره Lanai است. برای گیاهان دیگر انگل است ، بنابراین نباید به طور تصادفی کشت شود.

جزیره Kauai رسماً توسط گلهایی که در درجه اول گل نیستند نشان داده شده است. با این حال ، به دلیل رایحه ای که دارند ، در بین سازندگان  محبوب است. ما در مورد موکیهانا صحبت می کنیم ، توت که فقط در دامنه های مرطوب کوه ویلیلا یافت می شود. در ساختن گردنبند گل ، این توت ها رشته ای و بافته می شوند.

منطقه ممنوعه Niihau

جزیره Niihau که همچنین به عنوان جزیره ممنوعه برای افراد غیربومی هاوایی شناخته می شود ، به طور رسمی توسط  pupu نمایش داده می شود. اگرچه این گل نیست ، اما این پوسته ریز در کنار سواحل یافت می شود و در ساخت گردنبند گل  نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نماد محبوب ترین گل های هاوایی

هاوایی دارای تعداد زیادی گل گرمسیری است. برخی از محبوب ترین گل ها در ساخت گردنبند مورد استفاده قرار می گیرند و بر اساس زیبایی آنها و مدت ماندگاری آنها انتخاب می شوند. ارکیده ، گل زینتی مرغ بهشتی ​​، گل زنجبیل قرمز ، گل pikake ، گل ohia lehua  از مشهورترین گلهای هاوایی است و این لیست ادامه دارد.

ارکیده انواع و اقسام متنوعی دارد. با این حال ، رایج ترین رنگ ها سفید و بنفش است و در ساخت گردنبند گل مورد استفاده قرار می گیرد. شناخته شده است که نمادی از زیبایی ، لوکس بودن و پالایش نیست. چهار گونه ارکیده گل های بومی هاوایی هستند و در جنگل باران رشد می کنند. گونه های دیگر هیبریدهای طبیعی یا ساخته شده توسط انسان هستند.

گل مرغ  بهشتی ​​از آفریقای جنوبی آمده و نام خود را بر اساس آنچه به نظر می رسد دریافت کرده  است: پرنده ای که پرواز می کند. این گیاه دارای شکوفه های نارنجی و آبی است. این گل نمادی از شکوه و عظمت است و در گلهای بریده شده بسیار محبوب است.

گل زنجبیل قرمز دارای شکوفه قرمز روشن است که به شکل مارپیچ رشد می کند. شبیه به بیرون آناناس است و نمادی از ثروت و تنوع است.

گل pikake همان چیزی است که شاید شما به عنوان گل یاس بشناسید. این پرنده توسط پرنسس Kaiulani بر اساس پرنده مورد علاقه خود ، طاووس نامگذاری شده است. این گل دارای رایحه ای سبک و ملایم است و اغلب توسط عروس ها ، میهمانان محترم و رقصندگان پوشیده می شود.

داستان شگفت انگیز گل ohia lehua

گل ohia lehua با الهه آتشفشان Pele در ارتباط است و شناخته شده است که اولین گل است که پس از فوران آتشفشانی شروع به رشد می کند. اگر این گل را از درخت انتخاب کنید ، گفته می شود که ممکن است باران بیاید ، نمادی که به افسانه Pele به درخت پیچ خورده باز می گردد .

گل naupaka

گل naupaka شکل منحصر به فردی دارد که به نظر می رسد نیمی از گل از دست رفته است. این گل با افسانه ای در مورد پرنسس Naupaka مرتبط است ، که وقتی نتوانست با مردی که دوستش دارد ازدواج کند نیمی از گل ، از موهای او ریخت.

نحوه پوشیدن گل در هاوایی

بسیاری از محبوب ترین گل های هاوایی به دلیل روش های پوشیدن آنها محبوب می شوند. به عنوان چند مورد ، Haku lei تاج گل است که در عروسی ها ، تولدها و مراسم ها پوشیده می شود. همچنین یک نوع گل سنتی است که در اطراف گردن پوشیده می شود و  می تواند شامل پوسته یا آجیل باشد. گلها همچنین می توانند بر روی مچ دست ، مانند دستبند یا پشت گوش پوشیده شوند ، دومی بسته به نحوه پوشیدن آن ، بستگی به موارد و گوش شما دارد- گوش چپ برای متاهل ها ، گوش راست برای مجرد ها.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید ، شما عزیزان میتوانید برای خرید گل در انواع متنوع به صفحات مربوطه مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *