روش کاشت گل در باغ یا باغچه

گل مناسب برای خانه

اگر در نهایت تصمیم به داشتن باغ گل خود را گرفتید اما مطمئن نیستید که مراحل آن چیست ، در جای مناسب آمدید. در این مقاله کلیه اطلاعات مورد نیاز شما ارائه می شود. این که آیا شما قبلاً این کار را انجام داده اید یا اولین بار شما است مهم نیست، در اینجا مراحلی آسان برای تشکیل  یک باغ زیبا را آموزش می بینید. در سطرهای زیر ، ما چگونگی انجام این کار را به صورت تیتر وار که با کلیک بر روی هر کدام میتوانید اطلاعات آن را مشاهده کنید ، با روش کاشت گل در باغ یا باغچه با ما همراه باشید.

راهنمای مطالعه :

* خاک خود را تجزیه و تحلیل کنید

* مکان مناسب را انتخاب کنید

* گلها را بکارید

* ایده های گل و زمان کاشت در باغ شما

خاک خود را تجزیه و تحلیل کنید

ابتدا وقت آن است که بیشتر به نوع خاک خود توجه کنید. زمینی با آب مناسب که زهکشی خوبی دارد بهترین مکان برای کاشت گل است. شما می خواهید با خاک کار کنید. همچنین اگر فرصت دارید ، اضافه کردن کمپوست به خاک شما کمک می کند تا بهبود یابد. اگر به نوعی شانس آزمایش زمین خود را دارید بهتر است انجام دهید  و این موضوع برای اطمینان شما خوب است اما ضروری نیست. همچنین لازم به بیان است که هنگام خیس شدن زمین  مانند زیر باران شدید ، نباید گیاه را کاشت.

مکان مناسب را انتخاب کنید

همه گلها در همان شرایط یکسان شکوفا نمی شوند. برخی از گیاهان نور بیشتری را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر سایه ها را ترجیح می دهند. بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید و آب و هوای خود مکان را انتخاب کنید ، انتخاب کنید که کدام نقاط برای گل های شما بهتر است. گیاهی که به آفتاب بیشتری نیاز دارد ، باید تقریباً شش ساعت یا بیشتر نور خورشید را جذب کند. سایر موارد می توانند سایه بیشتری را طلب کنند ، به این معنی حداکثر نوری که می توانید برای آنها در نظر بگیرید حداکثر تا چهار ساعت و شش ساعت است. بنابراین ، شما باید قبل از کار در باغ خود در مورد گیاهان تحقیق کنید. به شما پیشنهاد میکنیم مقاله معرفی 9 گل رز بالارونده با رایحه بی نظیر را مطالعه کنید.

گل ها را بکارید

پس از انتخاب مکان های مناسب و گل ها ، زمان کاشت آن رسیده است. کاشت یک منطقه وسیع ضروری نیست. فقط مطمئن شوید که به همان اندازه که گلها به آن احتیاج دارند حفر می کنید. اگر در حال کاشت بذر گل هستید ، باید دستورالعمل های موجود در بسته بذر را بخوانید. دستورالعمل ها می توانند متفاوت باشند  و بهتر است دقیقاً بدانید که در چه عمق زمینی باید کاشت و تا چه اندازه از سایر گل ها فاصله داشته باشید. اگر قصد کاشت گل رز هلندی را دارید پیشنهد میکنیم برای آشنایی با فاصله گل ها مقاله نکاتی در مورد گل رز هلندی را مطالعه فرمایید.

از طرف دیگر ، گیاهان گلدان باید در همان سطح خاک قرار بگیرند. پس از بیرون آوردن آنها از گلدان ، آنها را با تکان دادن به آرامی تمام خاکهایی که احتمالاً می توانید پاک کنید. آن را در زمین قرار دهید و در صورت امکان ترکیب را اضافه کنید. پس از این کار ، خاک را دوباره به جای خود قرار دهید. اولین آبیاری باید بعد از کاشت گل باشد. اگر می خواهید گل بیشتر و علفهای هرز کمتری داشته باشید ، گلها را به هم نزدیکتر کنید.

به شما پیشنهاد میکنیم مقاله  آموزش پرورش و نگهداری گل رز در باغچه  و گلدان را مطالعه کنید.

بهترین زمان کاشت گل در باغچه

ایده های گل و زمان کاشت در باغ شما

انتخاب فراوان در مورد گلهایی که می توانید انتخاب کنید وجود دارد. اگر بار اولتان است ، ممکن است بخواهید لیست زیر را بررسی کنید تا الهام بخش برای شما شود.

زمان کاشت گل افتابگردان

آفتابگردان می تواند یک گیاه زرد ، قهوه ای یا مخلوط باشد. آنها تقریباً با هر خاکی سازگار هستند. بهار و پاییز زمان مناسبی برای کاشت آنها و پس از گذشت یخبندان است. دانه ها را می توان 6 اینچ از یکدیگر پراکنده کرد.

زمان کاشت گل نرگس به خارجی Daffodils

گل Daffodils یا گل نرگس  با شکوفه های زرد ، نارنجی یا سفید همراه هستند. آنها خاک های زهکشی خوب را دوست دارند. کاشت باید در سرما زمانی که زمین هنوز سرد است انجام شود. با توجه به اینکه آنها کوچکتر هستند ، بهتر است بذرها را به یکدیگر نزدیک کنید.

گل نرگس به خارجی Daffodils

زمان کاشت گل آهاری به انگلیسی Zinnias

آهاری گلهای نارنجی ، قرمز ، زرد ، صورتی یا سفید هستند. آنها به خاک حاصلخیز و سرشار از مواد مغذی علاقه دارند. نکته جالب در مورد آنها این است که می توان آنها را در طول سال کاشت ، اما نه در طول یخبندان. آنها روزانه حداقل به شش ساعت نور خورشید نیاز دارند.

گل آهاری به انگلیسی Zinnias

کاشت گل بگونیا به انگلیسی begonias

گیاهان  بگونیا نارنجی ، زرد ، صورتی یا سفید هستند. آنها باید دارای خاک بارور باشند. در غیر این صورت ، آنها نمی توانند زنده بمانند. بهترین مکان برای آنها بین نور و سایه است. بذرها را می توان نزدیک تر کاشت ، یا حتی مخلوط کردن رنگ های مختلفی که وجود دارد.

کاشت گل بگونیا به انگلیسی begonias

گل لادن Nasturtium

گل Nasturtium یا گل لادن یک گل نارنجی ، زرد ، قرمز یا خامه ای است. خاک خوب زهکشی شده برای آنها مناسب است ، اما نور خورشید برای این مورد ضروری است. چندین گیاه را در کنار هم بکارید ، و بعد از کاشت آنها به سرعت شکوفا می شوند.

گل لادن Nasturtium

زمان کاشت گل کلم Cone flowers

گلهای کلم در رنگهای متنوعی مانند صورتی ، زرد ، قرمز ، نارنجی ، سفید و سایر موارد به چشم می خورند. متوسط ​​خاک برای آنها مناسب است ، در حالی که فصل بهار یا پاییز فصل کاشت توصیه می شود.

زمان کاشت گل کلم Cone flowers

کاشت گل میمون یا Snapdragons

گل میمون یا Snapdragons گل های زرد ، نارنجی ، هلویی ، قرمز ، صورتی ، سفید یا بنفش هستند. نور کامل خورشید و خاک خوب زهکشی شده جایی است که باید آنها کاشته شوند.

کاشت گل میمون یا Snapdragons

زمان کاشت گل نیلوفر Morning glories

گل نیلوفر Morning glories شکوفه های آبی ، صورتی ، بنفش ، قرمز یا سفید هستند. آنها به راحتی می توانند در محیط داخلی یا خارج از منزل کاشته شوند. اگر خارج از خانه هستند ، بعد از سرما بذر را بکارید. بذرها باید 24 ساعت قبل از کاشت خیس شوند و خاک خوب زهکشی الزامی است.

زمان کاشت گل نیلوفر Morning glories

گل Sweet peas یا گل نخود فرنگی

نخود فرنگی گلهای قرمز ، صورتی ، آبی یا بنفش است. خاک نسبتاً حاصلخیز و زهکشی خوب برای آنها گزینه خوبی است. آنها وقتی شروع به رشد می کنند ، نیاز به حمایت دارند. حصار یا تکه های چوب ایده های خوبی برای حفظ گیاه است.

گل Sweet peas یا گل نخود فرنگی

در کل ، کاشت گل نه تنها می تواند یک فعالیت آرامش بخش باشد بلکه باغ شما را نیز غنی تر کرده و محیط زیبایی را ایجاد می کند.

خب امیدواریم این راهنمایی برای کاشت گل ها در باغ شما مناسب و مفید بوده باشد ، شما عزیزان میتوانید برای خرید گل اینترنتی در کمترین زمان ممکن به صفحات مربوطه جعبه گل ، گل رز جاودان ، تاج گل ، تاج گل ترحیم ، تاج گل تبریک ، انواع دسته گل مراجعه کنید و یک خرید اینترنتی بی نظیر را تجربه کنید ، با گل فروشی آنلاین گندم VIP خاص  دیده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *