دسته گل رمانتیک

دسته گل رمانتیک عروس | دسته گل رز عروس کد 1002

دسته گل رمانتیک عروس

آرزوی هر عروسی است که دسته گلی خاص و رویایی داشته باشد و در مجلس عروسی همچون ستاره بدرخشد. دسته گل عروس مسلما یکی از خاطرات بی نظیر و باشکوه عروسی است که اگر زیبا و رمانتیک باشد تا مدتهای طولانی در خاطر عروس و داماد باقی می ماند. برای انتخاب دسته گل عروس رمانتیک باید علایق تان را در الویت قرار دهید.

این روزها انتخاب دسته گل عروس بسیار سلیقه ای شده است. بعضی عروس خانم ها بر این باورند که دسته گل باید دارای رزهای غنچه و با رنگهای ملیح و ملایم باشد اما بعضی هم می گویند دسته گل باید پر از گل رز قرمز باشد که نشانه عشق و زندگی است. اگر مفهوم گلهای دسته گل عروس را نادیده بگیریم ،انتخاب این دسته گل بسیار به روحیات افراد بستگی دارد و می تواند مدرن و کلاسیک یا به همان سبک های قدیمی باشد.

انواع دسته گل رمانتیک عروس

اگر می خواهید دسته گل عروسی تان گلهای متنوع با رنگهای خاص و زیبا داشته باشد، دسته گل باید طراحی خلاقانه ای داشته باشد. این دسته گل چند طبقه است و در هر ردیف آن گلی خاص و زیبا قرار می گیرد که هارمونی بی نظیری با گلهای دیگر دارد. دسته گل ظریف هم یکی دیگر از انواع دسته گل عروس رمانتیک است که در آن شاخه گل های کمی با حاشیه برگی های سبز طراحی می شود و اغلب گل های آن به رنگ سفید هستند. همچنین شما میتوانید با مشاهده به صفحه دسته گل انواع نمونه ها را مشاهده کنید و دسته گل های تبریک دیگری از جمله دسته گل تولد نیز در گل فروشی آنلاین گندم Vip موجود میباشد.

برخی از افراد با توجه به مناسب از تاج گل استفاده میکنند ، برای مشاهده نمونه تاج گل تبریک به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

دسته گل فانتزی هم یک نمونه ساده و مینیمال است که طرفداران زیادی دارد. در دیزاین آن یک گل در وسط قرار می گیرد و گلهای دیگر با همان ترکیب رنگی تیره تر یا روشن تر به صورت دایره ای در اطراف چیده می شود. این نوع دسته گل عروس رمانتیک در زمان ملکه ویکتوریا باب شد و هنوز هم به عنوان دسته گل مدرن مورد توجه است.

دسته گل های آبشاری هم از نمونه های کلاسیک و لاکچری به شمار می روند و طراحی آنها به گونه ای است که انگار ریشه گلها در دستان عروس قرار دارد و از دستان او سرازیر می شود. این دسته گل که توسط شاهزاده دایانا در سال 1980 مرسوم شد طرفداران زیادی دارد، اما این روزها کمی از آب و تاب افتاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *