گل ها معمولا با عاشقانه ها و جشن همراه هستند ، اما همچنین می توانند کشنده باشند. در اینجا برخی از سمی ترین گل های جهان در سراسر جهان وجود دارد. قبل از اینکه دفعه دیگر در جنگل گم شوید و یک گل بخورید ، این مقاله را به خاطر بسپارید.

لیست برخی از سمی ترین گل های جهان

 

1. خرزهره یا Oleander

خرزهره نریوم بومی آمریکای شمالی و مناطق مدیترانه است. نام آن به معنای “قاتل یک *” است ، بنابراین هشدار ما این باشد: اگر این گیاه را بلعیدید ، با علامت قلبی عروقی و گوارشی روبرو خواهید شد که خود را به کم ترین حالت نشان می دهد و در نهایت کشنده ، سم موجود در هر قسمت از این گیاه به حدی است که می تواند اسب را از بین ببرد ، بنابراین مراقب گلبرگهای صورتی آن باشید.

 

 

2. Nightshade مرگبار

این گیاه با دسته ای از نام های مستعار توصیفی مانند بلادونا شناخته می شود و توانایی آن در ایجاد توهمات و به دنبال آن باعث شده است که این گیاه مکانی افسانه ای در فرهنگ عامیانه باشد. سمی که در آن وجود دارد آتروپین نام دارد – که نام خود را از آتروپا گرفته است ، یک الهه زیبای یونانی که رشته های زندگی را قطع می کند.

 

 

3. مونكشود یا monkshood

monkshood همچنین به عنوان کلاه ایمنی شیطان ، wolfsbane یا ملکه سمی شناخته می شود ، یک گل بنفش سمی است. بومی اروپای شرقی است و به دلیل رنگ چشمگیر بنفش قابل توجه است ، در صورت بلعیدن می تواند باعث مرگ فوری شود و حتی لمس آن باعث خفگی می شود.

 

4. شیپور فرشته یا Angel’s Trumpet

نام آن مفاهیم مقدس دارد ، اما شیپور فرشته می تواند عوارض جانبی واقعا وحشتناکی داشته باشد. اگر یکی از این گلهای صورتی پاستلی را بخورید ، ممکن است آنچه تحت عنوان “زامبی” شناخته می شود را تجربه کنید – که می تواند شما را در حفظ خاطرات جدید درمانده و ناتوان کند. سپس می تواند به توهمات بینایی یا شنوایی و مرگ منجر کند.

 

 

5. Castor Oil Plant

 

در کتاب رکوردهای جهانی گینس این گیاه گل زرشکی به عنوان خطرناکترین گیاه در جهان ذکر شده است و دلیل خوبی هم دارد: یک میلی گرم از آن می تواند به زندگی یک بزرگسال پایان دهد. این ماده حاوی آلکالوئید ریسینین است که حتی از سیانور خطرناک تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 هزار تومان تخفیف
پوچ
تخفیف 9%
امروزخوش شانس نبودی
کد تخفیف 10%
30 هزار تومان تخفیف
100 هزار تومان تخفیف تاج گل
دسته گل هدیه
20 هزار تومان تخفیف
الهی بمیرم برات
25 هزار تومان تخفیف
ناراحت نشو
11 درصد تخفیف
نمیشه که
20 هزار تومان تخفیف
حیف شد!!!
گردونه رو بچرخون جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و گردونه را بچرخانید. این شانس شما برای کسب تخفیف های شگفت انگیز است!

قوانین داخلی ما:

  • یک بازی برای هر کاربر