گل مناسب برای راه پله

گل مناسب برای راه پله

پله های بیرونی یا داخلی را با گلدان های گل تزئین کنید – 23 ایده الهام بخش تازه و گل مناسب برای راه پله داخل ساختمان یا خارج از ساختمان را مشاهده کنید.
اگر جلوی درب ورودی خود پله دارید ، بهترین روش تزئین و نمایش آنها گلدان است. بدون توجه به اندازه و شکل آنها ، گلدان ها مترادف زیبایی هستند و با ظاهر روستایی و خانه ای خود ، ورودی خانه را تأکید می کنند ، اما در عین حال زیبا و بدیع هستند. با گلدان های سفالی ، سنگی ، شیشه ای یا حتی رنگی، اگر می خواهید از افرادی که به خانه شما وارد می شوند استقبال کنید یا از کسانی که آنجا را ترک می کنند استقبال کنید و برای آنها شادی و رنگ ایجاد کنید.

 

گلدان های خود را با متنوع ترین گل ها تزئین کنید و آنها را به صورت تصادفی یا در دو طرف مخالف راه پله قرار دهید ، تا ورودی خانه شما نشان داده شود. گل شمعدانی ، ژربرا ، گلهای کوهی ، یا درختان کوچک ، هر چیزی که بتواند به شما در تزئین کمک کند. به خصوص در این زمان از تابستان و گلهای فوق العاده فصل ، ورودی بسیار ظریف را ایجاد میکنند.

 

گل مناسب برای راه پله (فضای داخلی)

روش های زیادی برای تزئین راه پله شما وجود دارد و گنجاندن گیاه بهترین گزینه ای است که می توانید انجام دهید. امروزه گیاهان تزئینی بهتر است بخشی از دکوراسیون باشند ، انواع متنوع آن با انتخاب های مختلف رنگ ، تعیین گیاهان مناسب برای تم اتاق را برای ما آسان می کند. اگر از فعالیت هایی از جمله باغبانی راضی هستید ، به نظر می رسد برخی از گیاهان زینتی روی پله ها جذاب باشند ،  گیاهان به طور خودکار هوا را تمیز و تازه نگه می دارند. با کمی خلاقیت هنوز کارهای زیادی وجود دارد که می توانیم برای طراحی اطراف راه پله داشته باشیم. ایده گیاهان داخلی برای سبک های مدرن خانگی بسیار محبوب است .

در اینجا 10 ایده برای راه پله آورده شده است که ممکن است به شما کمک کنند. ساخت آنها بسیار آسان است و طولانی نمی شود. نکته اصلی شما باید نوع گیاهان را با توجه به طراحی راه پله خود انتخاب کنید و سایر گیاهان در نگهداری آسان هستند.

 

1. انتخاب رنگ گلدان گیاهی متناسب با رنگ پله هایی که می توانید انجام دهید تا احساسی شیک و ظریف به شما بدهد.

 

همچنین بخوانید : معرفی 11 تا از گیاهان گرمسیری برای رشد در خانه

 

2. این ایده مورد علاقه من است ، شما می توانید یک قفسه دیواری در بالا و یا یک لیه را به عنوان محلی برای ذخیره سازی گیاهان خانگی اضافه کنید.

 

 

3. آیا می خواهید فضای بیشتری صرفه جویی کنید یا اینکه راه پله شما واقعاً باریک است و جای کمی برای گیاهان باقی می گذارد؟ با افزودن قلاب می توانید گلدان های گیاهان را به دیوار آویزان کنید.

 

4- برخی از گیاهان گرمسیری برای فضای پله  مناسب هستند.

 

5- این ساده ترین راه برای پله است ، فقط آنها را از پایین به بالا روی پله ها قرار دهید. گیاهان کاکتوس و ساکولنت از محبوب ترین گیاهان هستند.

 

6. از جداکننده دیوار روی پله ها به عنوان یک گیاه آویز مانند این استفاده کنید ، این روش باعث زیبایی یک منطقه خالی می شود که شاید هرگز به آن فکر نکنید.

7. اگر طرح راه پله شما واقعاً کوچک است و اجازه گیاه را نمی دهد ، قرار دادن گیاهان خانگی در پایین پله می تواند یک گزینه جایگزین باشد. علاوه بر اینکه زیبا به نظر می رسد فضای اتاق را نیز تازه می کند.

 

8- خلاقیت محدودیتی ندارد ، شما می توانید هر نوع گیاه برای تزئین پله ها انتخاب کنید.

9. نه تنها قسمت هایی از پله ها یا دیوارها که می توانید گیاهان زینتی به آن اضافه کنید ، نرده های راه پله نیز می تواند ایده ای بی نظیر برای پروژه شما باشد.

 

10. اگر تزئینات زیاد را دوست ندارید ، فقط یک گیاه بزرگ برای طراحی کلی راه پله قرار دهید.

مطالب مرتبط : گل مناسب برای گلدان بلند

 

 

 

گیاه مناسب برای راه پله (فضای بیرونی)

 

 

برای خرید گل و گیاه آپارتمانی به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *