5 گل مشهور برای هدیه روز مادر را بشناسید

5 گل مشهور برای هدیه روز مادر را بشناسید

یکی از افتخارآمیزترین هدیه های سنتی که به مادران در همه جا می توان هدیه داد ، گل است! همیشه از گلها قدردانی می شود. در اینجا توصیه های ما برای بهترین گل ها به مادر  ارائه داده شده است ، برای خرید به صفحه خرید گل روز مادر یا جعبه گل مراجعه کنید ، همچنین محصولات متنوع دیگر مانند رزهای جاودان ، سبد گل ، دسته گل ها را نیز میتوانید سفارش دهید.

 

5 گل مشهور برای هدیه روز مادر

 

گل رز

گل رز یک گل کلاسیک است که آن را یک هدیه عالی برای مادری می کند که تمایل به سنتی بودن دارد، همچنین این گل به ملکه باغ ها معروف است ، در واقع لازم نیست فقط این گل به مادران سنتی هدیه داده شود چرا که رز یک گل خاص است که برای هر مناسبتی از جمله روز مادر عالی است.قرمز را که معمولاً با عاشقانه ها در ارتباط است رد کنید(اما در نظر داشته باشید که خیلی از مادران و همسران، این رنگ مورد علاقه آنها است ، تصمیم با شماست در اینجا) و در عوض صورتی را انتخاب کنید که نشان دهنده قدردانی ، عشق و سپاس باشد. رنگ سفید یکی دیگر از گزینه های خوب است زیرا نماد پاکی است و گلهای رز به رنگ کرم هم گزینه خوبی است.

برای نگهداری گل های رز به مقاله مراقبت و نگهداری از گل رز مراجعه کنید.

 

 

گل صد تومانی

گل صد تومانی که در رنگ های سفید ، صورتی ، قرمز و حتی گاهی بنفش قرار می گیرد ، چیدمان بسیار خوبی برای مادر ایجاد می کند. این گل ها چیزهای مختلفی را نشان می دهند ، از افتخار و خوش شانسی گرفته تا ازدواج های شاد – اگر هدیه ای بخواهید که به پدر خانواده هم اشاره کند ، عالی است. از همه بهتر ، گل صد تومانی می تواند بسیار بزرگ شود ، به این معنی که یک دسته گل از این شکوفه ها قطعه ای نمایشی ایجاد می کند. و بوی آنها فوق العاده است!

 

گل صدتومنی هدیه روز مادر

میخک

میخک ، گلی است که همه چیز را آغاز کرد. در سال 1907 ، آنا جارویس ، بنیانگذار روز مادر ، در سالگرد مرگ مادرش ، 500 گل میخک سفید (گل مورد علاقه مادرش) برای هر مادر در جماعت در ویرجینیای غربی ارسال کرد. و به همان تعداد رنگ معانی وجود دارد. گل میخک صورتی به طور خاص نشان دهنده عشق یک مادر است ، اما رنگ سفید که نمادی از عشق خالص یا بی قید و شرط و خوش شانسی است،  میخک یکی از گلهای بریده شده با ماندگاری طولانی است که می توانید خریداری کنید ، این بدان معنی است که هدیه شما ماندگار خواهد بود.

گل میخک هدیه روز مادر

 

ارکیده

ارکیده گلی است که برای مادر های امروزی است ( مد روز) ، زنی که مدهای جدید ، مدل های عجیب و غریب و رنگ های جسورانه را دوست دارد . آنها گیاهان گلدار “بسیار تکامل یافته” در نظر گرفته می شوند و در انواع مختلفی از اندازه ها و رنگ ها وجود دارند. برای مراقبت و پرورش آنها بعد از خرید میتوانید مقاله گل ارکیده ما را بخوانید… اگر می خواهید رنگی خاص را انتخاب کنید ، صورتی را امتحان کنید ، که نشان دهنده ظرافت ، صاف و زنانه بودن است.

 

گل ارکیده هدیه روز مادر

 

گل لاله

لاله ها معانی بسیاری دارند – و هر یک بسته به رنگی که انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال بنفش نشان دهنده سلطنت است   ، در حالی که رنگ قرمز برای عشق رمانتیک است. صورتی اغلب  نشان دهنده محبت است و رنگ سفید می تواند نشان دهنده نشاط باشد یا به عنوان عذرخواهی. و انواع مختلفی از لاله ها وجود دارد — هر کدام برای مادر منحصر به فرد هستند. مهم نیست که چه رنگ یا تنوعی انتخاب می کنید ، لاله ها گل بهاری عالی هستند ، مطمئناً مادرتان  را کمی شاد می کند!

 

گل لاله هدیه روز مادر

 

فراموش نکنید که همیشه می توانید گلهای خود را مخلوط  کنید و مطمئنا این بهتر است! با یک هدیه ویژه اضافی با ترکیبی از رنگ ها و گل های مختلف او را سوپرایز کنید!

در نهایت برای خرید گل ها در رنگ ها و انواع متنوع همچنین گل های جدید روز مادر به صفحه اصلی گل فروشی گندم VIP مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *