جعبه گل هدیه و شکلات ؛ هدیه ای جذاب و خوشمزه

گل هدیه دادن همیشه یک رسم زیبا و مرسوم در بین ایرانیان بوده است و جایگاه ویژه ای در فرهنگ و تمدن ما  دارد. این روزها با پیشرفت های ایجاد شده در زمینه های مختلف، افراد به دنبال ایده های جدید و جالبی برای غافلگیر کردن اطرافیان شان با هدیه های خاص هستند. جعبه گل هدیه و شکلات هدیه ای هیجان انگیز و شیرین است که هر آدمی را به وجد می آورد.

برای مشاهده انواع جعبه گل هدیه و شکلات به صفحه جعبه گل مراجعه کنید.

باکس گل هدیه و شکلات

این روزها گل هدیه دادن بیش از گذشته باب شده است و افراد برای اینکه به یک دسته گل بسنده نکنند آن را با هدایای جذاب دیگری ترکیب می کنند. مثلا فردی که مدتی از آشنایی عاشقانه اش می گذرد برای پیشنهاد ازدواج، حلقه خواستگاری را در میان گلهای رز قرمز پنهان می کند. قطعا این زیباترین و رمانتیک ترین شیوه خواستگاری است و بانوان عاشق چنین سوپرایزهای جذابی هستند.

طراحی باکس گل و شکلات

شما می توانید در تدارک چنین هدایایی خلاقیت های زیادی به کار ببرید مثلا باکس پر از گل با طراحی نام طرف مقابل تان سفارش دهید. می توانید داخل جعبه در میان گلها هدیه ای که دوست تان مدت ها آرزویش را داشته جاسازی کنید. معمولا هدیه همراه باکس گل در بهترین حالت می تواند گوشی تلفن همراه ، حلقه ازدواج یا خرس های عروسکی ولنتاین و …. است.

هر چند که می توانید گل و هدیه را به صورت جداگانه هدیه دهید اما ابتکار پنهان کردن هدیه در میان گل ها بسیار شگفت انگیز است.

ایده جاسازی بسته های رنگارنگ شکلاتهای خارجی در کنار گل ها هم می تواند به صورت های مختلف طراحی شود. کافی است شما ایده خودتان را به ما در گل فروشی اینترنتی گندم VIP ارائه دهید تا زیباترین باکس گل و شکلات را برایتان آماده کنیم. ما هدیه شما را در اسرع وقت به مخاطب خاص تان می رسانیم. مزیت جعبه گل و شکلات این است که علاوه بر زیبا و هیجان انگیز بودن، کام عزیزانتان را شیرین می کند و خاطره به یاد ماندنی بر جا می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 هزار تومان تخفیف
پوچ
تخفیف 9%
امروزخوش شانس نبودی
کد تخفیف 10%
30 هزار تومان تخفیف
100 هزار تومان تخفیف تاج گل
دسته گل هدیه
20 هزار تومان تخفیف
الهی بمیرم برات
25 هزار تومان تخفیف
ناراحت نشو
11 درصد تخفیف
نمیشه که
20 هزار تومان تخفیف
حیف شد!!!
گردونه رو بچرخون جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و گردونه را بچرخانید. این شانس شما برای کسب تخفیف های شگفت انگیز است!

قوانین داخلی ما:

  • یک بازی برای هر کاربر