معنای تعداد گل های رز دسته گل برای ولنتاین

معنای تعداد گل های رز دسته گل برای ولنتاین

همه ما در موارد متعددی درباره معنای گل رز شنیده ایم: عشق و علاقه. حتی معنی رنگ های گل رز. اما، آیا تا به حال فکر کرده اید که تعداد گل های رز که می دهید و می گیرید نیز معنی دارد؟

معنای گل رز
معنای تعداد گل های رز دسته گل

 

 

همچنین بخوانید: معنی 13 رنگ محبوب گل رز

 

در این مقاله، از گندم VIp، ما می دانیم که گل رز یکی از مشهورترین گلهای جهان است و به همین دلیل است که می خواهیم این پست را اختصاص دهیم تا همه چیز را در مورد معنی تعداد گل های گل دسته گل به شما بگوییم.

معنای تعداد گلهای رز در یک دسته گل بسیار متنوع است. به خواندن ادامه دهید و کشف کنید که هنگام هدیه دادن گل رز، دو، سه، ده و حتی یکصد چه چیزی را منتقل می کنید.

 

تعداد گلهای رز در یک دسته گل به چه معناست؟

1 گل رز
معنای دادن یک گل رز، بسیار مثبت است. اگر در قرار ملاقات اول، طرف مقابل 1گل رز به شما بدهد. به این معنی است که او در نگاه اول عاشق شما شده است. با این حال، اگر شخص شریک زندگی شما است که یک گل سرخ به شما می دهد. معنای آن این است که عشق او به شما هنوز زنده است.

2 گل رز
دادن دو گل رز نمادی از عشقی است که بین زن و شوهر وجود دارد. مراقبت بین دو نفر از زوجین و نگرانی آنها نسبت به یکدیگر است.

3 گل رز
در سال دوم سالگرد ازدواج، معمولاً سه گل رز در سالگرد اهدا می شود. زیرا آنها نماد عشق و میل به ادامه رابطه هستند.

5 گل رز
پنج گل سرخ پیامی کاملاً واضح را منتقل می کند: دوستت دارم. این یک روش خوب است که به همسرتان بگویید که او را بدون استفاده از کلمات دوست دارید.

6 گل رز
6 گل رز معنای دیگری دارد (علاوه بر دوستت دارم): شور، جنون و شهوت، علاوه بر علاقه و عشق، برای اینکه این اشتیاق را منتقل کنید، یک دسته گل 6 گله هدیه بدهید.

8 گل رز
یک دسته گل 8 گل رز نیز نماد قدردانی است. اگر می خواهید از شریک زندگی خود برای عشق و علاقه ای که در طول رابطه به شما داده اند تشکر کنید … بهترین گزینه یک دسته گل با این تعداد گل رز است!

9 گل رز
نه گل رز مترادف با “برای همیشه” است. زوجین وقتی می خواهند به شخص مقابل بگویند که احساساتشان واقعی و ابدی است ، 9 گل در دسته گل به یکدیگر هدیه می دهند.

10 گل رز
مجموعه ای از 10 گل رز، یک هدیه کاملتر است و به این دلیل است که آنها نمادی از یک رابطه کامل، از یک عشق هستند . هیچ چیز بهتر از این هدیه نیست که به شخص مورد علاقه خود بگویید که به چیز دیگری جز او احتیاج ندارید.

12 گل رز
12 گل رز به رایج ترین دسته گل در روز ولنتاین تبدیل شده است. کسی که آن را هدیه کند می خواهد به شخص دیگری بگوید که عشق واقعی او، عشق به زندگی است.

 

معنای گل رز
معنای تعداد گل های رز دسته گل

 

همچنین بخوانید: گل هایی که معنی عشق دارند 

 

13 گل رز
بسیاری از اوقات فکر می کنیم گل های رز فقط نماد عشق پرشور بین یک زن و شوهر است. با این حال، همه چیز به تعداد گل رز و رنگ آنها بستگی دارد. به عنوان مثال، یک دسته گل از 13 گل رز کاملاً مناسب برای هدیه دادن به یک دوست خاص است. این راهی است که به او می گوید دوستی شما واقعی و ابدی است.

15 گل رز
با 15 گل رز از عشقتان عذرخواهی کنید! یک دسته گل از 15 گل صورتی نماد بخشش است، این راهی برای تلاش برای آشتی با همسرتان پس از مشاجره یا حتی بعد از اشتباه است.

20 گل رز
مجموعه 20 گل رز نمادی از حقیقت است. حقیقتی که در پس احساسات پنهان است، اخلاصی که بین زن و شوهر وجود دارد. اگر شریک زندگی شما 20 گل رز به شما هدیه می دهد یا آن را به او هدیه می دهید ، شکی نیست … عشق شما صادقانه و پاک است!

21 گل رز
عدد 21 عددی که ما برای نشان دادن تحسینی که برای عزیز خود احساس می کنیم استفاده می کنیم. اگر می خواهید به همسرتان بگویید چقدر او را تحسین می کنید و احساس غرور می کنید، یک دسته گل 21 گل رز بهترین گزینه است.

24 گل رز
مجموعه 24 گل رز یک پیام کاملا واضح را ارسال می کند: “من عشق بی قید و شرطی را برای شما احساس می کنم.” هرکسی که آن را ارسال کند می خواهد بگوید هر اتفاقی بیفتد در دسترس خواهد بود و به شریک زندگی خود کمک خواهد کرد.

25 گل رز
25 عدد بسیار مهمی است و شما باید  25 گل رز در موارد بسیار خاص بدهید، به عنوان مثال: در 25 سالگی، 50 سالگی و غیره. این یک عدد عالی است که نماد عشق استثنایی است.

40 گل رز
عدد 40 نمادی از یک عشق کاملاً واقعی، خوب، خالص، شفاف است. این نماد عشق واقعی، اعتماد به عشق است …

50 گل رز
عشق بدون محدودیت. 50 گل رز بهترین هدیه برای گفتن به همسرتان است که آنچه برای او احساس می کنید از محدودیت ها و مرزهایی پیروی نمی کند. این نماد یک عشق واقعی است که از عهده همه چیز برمی آید.

100 گل رز
100 گل رز گل تسلیم شدن یک نفر به شخص دیگر است. وقتی یک نفر زن یا شوهر 100 گل را در دسته گل به دیگری هدیه می دهد، به این معنی است که او را بسیار دوست دارد و تمام قلبش را به او هدیه می دهد.

امیدواریم که به شما کمک کرده باشیم بفهمید چند گل رز را باید قبل از هدیه دادن در یک دسته گل قرار دهید این راهنمای شماره  گل ها مطمئناً به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را کشف کنید، همیشه با در نظر گرفتن احساساتی که نسبت به شریک زندگی خود دارید.

 

همچنین بخوانید: بهترین گلهای رز برای تولد کدامند؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *