گل هایی که معنی عشق دارند 

برای سالها ، اهدای گل بهترین راه برای گفتن “دوستت دارم” بوده است. بسیاری از مردم گلها را بر اساس اهمیت آنها خریداری می کنند ، اما همه گلها نماد یکسان عشق را ندارند.

برخی از گلها که به معنای عشق هستند نشان دهنده دوستی ، وفاداری و قدردانی نیز هستند. از این راهنما برای یادگیری معانی گل و انتخاب نماد مناسب عشق برای شخصی که به او هدیه می دهید استفاده کنید. این گل ها را میتوانید برای افراد مهم زندگیتان سفارش دهید یا کسی که برای اولین بار با او ملاقات می کنید ، از معانی مختلف گل برای بیان افکار و احساسات خود در مورد آنها استفاده کنید.

شما میتوانید با کلیک بر روی خرید باکس گل رز هزاران محصول که معنی عشق را دارند همین الان مشاهده کنید.

 

گل هایی که معنی عشق دارند

وقتی صحبت از عشق می شود ، آن را با اشاره ای بیان کنید که از درون می آید. مثل هدیه دادن گل!

انواع مختلفی از گلها وجود دارد که به معنای عشق است ، اما شاخص ترین آنها گل رز است. گل سرخ به عنوان گل عشق شناخته می شود. گل رز نماد احساسات و خواسته های عمیق است. گل های رز قرمز به طور سنتی برای نشان دادن عشق اهدا می شود ، اما تنها این گل ها نیستند که این عنوان را کسب می کنند. انواع دیگر گلها از جمله گل صد تومانی ، آفتابگردان یا گل لاله  نمادی از خوشبختی ، شکوفایی و عاشقانه ها است ، اسطوخودوس گیاهی است که نماد عشق است و می تواند با تزئین هدایایی همچون  عطر استفاده شود. برای شیرجه رفتن عمیق به عاشقانه ترین گل ها ، به خواندن ادامه دهید تا به شما کمک کنیم چیدمان خود را تنظیم کنید. برای تجزیه آن ، ما گل های دیگری را که به معنای عشق هستند را با نماد صمیمیت ، خانواده یا دوستی دسته بندی کرده ایم.

گلهایی که نماد عاشقانه هستند

چه اولین و چه سی امین روز ولنتاین شما باشد ، انتخاب هدیه ای که گرما و علاقه را به شما منتقل کند می تواند کار دشواری باشد. در روز ولنتاین ، دسته گلی سفارش دهید که در آن هر شکوفه آن به معنای نماد متفاوت عشق باشد. برای الهام بخشیدن ، عاشقانه ترین جعبه گل های ما را ببینید که بلافاصله لبخند را بر لب عشق شما می نشاند.

گلدان شیشه ای

 

باکس گل کوچک شیک

جعبه گل کد 343

1. گل سرخ

همانطور که قبلاً گفته شد ، گل سرخ به عنوان عاشقانه ترین گل حکمرانی می کند. مانند بسیاری از گلهایی که ما در آن کاوش خواهیم کرد ، گلهای رز قرمز نیز در سایه های مختلف ظاهر می شوند که معنای نمادین متفاوتی دارند. به عنوان مثال ، یک گل سرخ روشن نشان دهنده عاشقانه است ، در حالی که شرابی نمادی از عشقی است که هنوز تحقق نیافته است. گل رز قرمز کلاسیک اغلب بهترین انتخاب برای ابراز عمیق ترین محبت شما است که در زیر چند نمونه را مشاهده میکنید :

 

باکس گل کد 203

باکس گل کد 207 

2. لاله

پس از گل های رز قرمز ، لاله گل معطر محبوب برای جشن تعطیلات بهار ، عیدها و روز مادر است. معنای لاله ها عشق کامل است. مانند بسیاری از گل ها ، رنگ های مختلف لاله ها نیز اغلب اهمیت خاص خود را دارند. لاله های قرمز به شدت با عشق واقعی مرتبط هستند ، در حالی که بنفش نماد سلطنت است. معنای لاله های زرد  زمانی نمایانگر عشق ناامیدکننده بود ولی امروزه عبارتی رایج برای افکار شاد و آفتاب است. لاله های سفید برای فرستادن پیام بخشش استفاده می شوند.

3. میخک

یکی دیگر از بسیاری از گلهایی که به معنی عشق است ، گل میخک است. میخک نماد شیفتگی و تمایز است. سایه های قرمز روشن تر از گل میخک اغلب برای انتقال تحسین استفاده می شود ، گل میخک با سایه تیره احساسات عمیق تری از عشق و علاقه را نشان می دهد. میخک های سفید با خلوص و شانس همراه هستند و میخک های صورتی را اغلب به عنوان قدردانی می شناسند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله گل میخک مراجعه کنید.

4. ارکیده

برای یک عشق مرموز و خاص از این گل استفاده کنید ،  این شکوفه های  عجیب و غریب نمادی از عشق ، زیبایی و قدرت هستند و هدیه ای عالی را برای بیان اینکه چقدر خوش شانس هستید که  فرد خاصی را دوست دارید را بیان می کند.

5. گل صد تومانی

گل دیگری که به معنی عشق است ، گل صد تومانی است. گل صد تومانی معمولاً در دسته گل عروس دیده می شود و معنای گره خورده ای با فرهنگ چینی دارد. این گل به عنوان نشان رسمی چین نقش زیادی در تعطیلات و سنت ها مانند سال نو چینی دارد. نام چینی “زیباترین” به گل صد تومانی ترجمه می شود.

گلهایی که نشان دهنده عشق + دوستی هستند

 یکی از محبوب ترین گل ها که به معنی عشق و دوستی است ، آلستر و مریاست.

6. آلسترومریا

آلسترومریا یا “سوسن پرو” نشان دهنده یک پیوند قوی و همچنین رفاه است. آنها نماد صفات وفاداری مانند فداکاری ، پشتیبانی و بقا هستند و به عنوان ژستی برای قوی ماندن و بالا نگه داشتن سر شناخته می شوند. این گل هدیه ای عالی برای دوستی است

7. آفتابگردان

گل شاد دیگری که به معنای عشق است ، آفتابگردان گرم است. آفتابگردان نشان دهنده پرستش ، وفاداری و طول عمر است. آفتابگردان بسیاری از روزهای گرم تابستان و خاطرات آفتابی را با هم یادآوری می کند. این شکوفه شاد یک روش عالی برای گفتن کسی است که دوست زندگی است و شما از آنچه برای شما انجام می دهند قدردانی می کنید.

8. گل داوودی

گل داودی در رنگ های سفید ، بنفش و آبی به ویژه در ابراز احساسات دوستی شما بسیار مفید است. گلبرگ های ظریف وقتی با سایر گلهای محبوب دوستی مخلوط می شوند ، پیام شادی ، خوش بینی و وفاداری می دهند. آنها همچنین معمولاً در محیط های رسمی استفاده می شوند.

9. گل آهار یا Zinnia

برای به یاد آوردن یک دوست خاص یا کسی که دیگر با شما نیست ، گلی را انتخاب کنید که خاطرات خوب شما را به یاد بیاورد و به کسانی که هستند احترام بگذارد. یک دسته گل Zinnia بهترین راه برای به یاد آوردن آنها و گرامی داشت یاد آنها است. این گلهای کوچک و مخروطی به دلیل شکوفه های رنگی دارای معانی وسیعی هستند ، اما Zinnia های راه راه و مخلوط با ذکر دوستان بسیار گره خورده است.

10. بنفشه

بنفشه ها به عنوان وفاداری شناخته می شوند و سایه آبی نماد ایمان ، محبت و شهود است. رنگ بنفش  به عنوان نماد سلطنت شناخته شده است و حضور چشمگیر آن در یک دسته گل ، هدیه ای زیبا برای دوستی است که ممکن است دوباره  دنبال آن باشید اما دوست ندارید خیلی با آن جلو بروید.

11. Daisy

معانی بسیاری به گل مروارید اختصاص داده شده است – از بی گناهی ، سادگی و شادی تا خوشبختی ، خوش شانسی و آغازهای جدید. این شکوفه شیرین را بh یک کوچولو هدیه دهید تا نشان دهنده پاکی ، معصومیت کودکی ، سادگی و لذت را به همراه داشته باشد.

12. گل  Hydrangea

شکوفه ظریف دیگری که نشان دهنده عشق و خانواده است ، گیاه Hydrangea است.  این گیاهان نمادی از احساسات قلبی را برای افرادی که دوست دارید از جمله همسر ، فرزندان و خانواده خود دوست دارید. این گل نشان دهنده وحدت و یکپارچگی است و می تواند یک هدیه زیبا برای تزئین گل در روز ولنتاین در خانه شما باشد.

13. لیلیوم

لیلوم ها نماد پاکی هستند. لیلیوم سفید نمادی از عفت و بی گناهی است در حالی که زنبق نارنجی نماد شور است. نوع دیگری از زنبق ، لیلیوم دره نماد شیرینی و خلوص قلب است. این گلهای زیبا هدیه ای مناسب برای یکی از اعضای خانواده شماست که شما آن را احترام و تحسین می کنید.

14. یاس بنفش

یاسی بنفش همانند گل مروارید  ظریف نماد معصومیت جوانی است. با رنگهای مختلف یاسی ، نمادهای مختلفی وجود دارد. یاس بنفش نماد پاکی و معصومیت است در حالی که یاس بنفش نماد معنویت است. یاسی بنفش نشان دهنده عشق و علاقه است و عاشقانه ترین رنگ شکوفه است ، همچنین یاس بنفش نماد آرامش و خوشبختی است. یاسی بنفش محبوب ترین ، نماد عشق است و می تواند برای یادآوری احساسات عشق جوان در روز ولنتاین استفاده شود.

اگر به دنبال یک هدیه ویژه هستید ، با کمک گلهای مورد علاقه خود یک اثر ماندگار بگذارید. عشق شما از متفکر بودن هدیه شما قدردانی می کند و از طریق شکوفه های خاصی که انتخاب کرده اید و معنی هر گل ، مراقبت می کند. برای الهام بخشیدن ، از میان دسته گلها  جعبه گل ها و باکس گل ها ،  هدایای مختلفی را سفارش دهید که به معنای عشق هستند. برای سفارشی کردن باکس گل خاص خود ، بر اساس نوع گل خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *