نکات مهم در انتخاب تاج گل لاکچری

خرید تاج گل

انتخاب تاج گل لاکچری

از گذشته تاکنون، انتخاب تاج گل لاکچری و استفاده از آن در تمام مراسمات رایج بوده است. بسیاری از افراد برای خوشحال کردن و غافلگیری عزیزانشان از گل به عنوان هدیه استفاده می کنند. انتخاب هدیه مناسب برای عزیزان یک کار دشوار است؛ ولی همه افراد از دریافت گل خوشحال می شوند.در مراسمات مختلف از جمله مراسم شادی، ترحیم، نمایشگاه ها و افتتاحیه ها و همینطور برای گل آرایی مراکز خرید و غیره از تاج گل استفاده می شود. از نظر عده زیادی از افراد، لاکچری بودن تاج گل به خصوص برای مراسمات مهم و رسمی اهمیت زیادی دارد.

همچنین بخوانید: گل‌های مورد استفاده تاج گل

افراد با هدیه دادن تاج گل، ارادت خود را به طرف مقابل خود نشان می دهند. تاج گل های لاکچری در انواع مختلف حلقه ای یا انواع دیگر تهیه می شوند و از روبان و آیتم های تزئینی دیگر برای گل آرایی و جلوه بخشی به آنها استفاده می شود. این روزها، تاج گل های لاکچری تحت عنوان تاج گل سبک اروپایی مد شده که در عین سادگی و لوکس به نظر رسیدن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.

همچنین بخوانید: چرا باید تاج گل های تبریک سفارش داد؟

برای انتخاب تاج گل لاکچری، افزون بر سلیقه فرد سفارش دهنده، باید یک سری معیارها و استانداردها در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، تاج گل مورد استفاده در مراسم ترحیم با تاج گل مناسب برای مراسمات شادی مانند عروسی، تولد یا نمایشگاه متفاوت است. انتخاب نوع، رنگ، نحوه گل آرایی، تم تاج گل، نوع گل های انتخابی و غیره همگی از جمله موارد اثرگذار در انتخاب تاج گل می باشند.

خرید تاج گل
انتخاب تاج گل

انواع تاج گل

تاج های گل در انواع مختلفی سفارش داده می شوند. تاج گل ها، بر اساس نوع مراسم از جمله مراسم افتتاحیه، ترحیم، عروسی و غیره به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. انتخاب تاج گل تبریک اهمیت زیادی دارد و نشان دهنده سلیقه و ارزش قائل شدن برای طرف مقابل می باشد.

در یک دسته بندی دیگر، تاج گل ها بر اساس تعداد طبقات به انواع مختلف یک طبقه. دو طبقه، سه طبقه، تاج گل ‌های فانتزی و سلطنتی تقسیم بندی می شوند. باید برای هر مراسمی، تاج گل متناسب با همان مراسم سفارش داده شود. به عنوان مثال، در مراسم های عروسی، عزا و غیره باید تاج گل مخصوص همان مناسبت سفارش داده شود. تاج های گل، بنا به مناسبت های خاص تهیه می شوند که در ادامه به برخی از آنها پرداخته می شود:

همچنین بخوانید: آنچه باید در مورد خرید تاج گل بدانید

 

خرید تاج گل تبریک

تاج گل ترحیم

انتخاب نوع گل مورد استفاده قرار گرفته در تاج گل های عرض تسلیت اهمیت زیادی دارد. معمولاً برای گل آرایی تاج گل مراسم ترحیم، از یک سری گل خاص مانند لیلیوم، رز، گلایل، میخک، شب بو، مریم و غیره استفاده می شود.

در زمان انتخاب تاج گل لاکچری جهت مراسمات ترحیم و عزا، علاوه بر نوع گل، انتخاب رنگ مناسب گل نیز اهمیت ویژه ای دارد. معمولاً این تاج گل ها، با انواع روبان ها و بر روی انواع پایه ها تزئین و گل آرایی می شوند.

همچنین بخوانید: برای عرض تسلیت تاج گل یا سبد گل بخریم؟

تاج گل تبریک

برای مراسمات شادی مانند مراسم عروسی، تولد و غیره نیز از گل های مختلف در رنگ های شاد و زیبا استفاده می شود. استفاده از تاج گل تبریک می تواند موجب رونق و جلوه خاص مراسمات و صد چندان شدن زیبایی مجلس شود.بسیاری از افراد ترجیح می دهند، انتخاب تاج گل لاکچری و نوع و رنگ آن را بر اساس تم مراسم یا رنگ لباس یا آرایش خود انجام دهند.

همچنین برخی افراد، به نماد و معنی گل ها نیز توجه دارند و سعی می کنند از گل های مفهومی و نمادین در گل آرایی مراسمات خود استفاده نمایند. به عنوان مثال، گل های لاله و رز نماد خوشبختی و عشق پایدار هستند.

همچنین بخوانید: کاربرد تاج گل برای عرض تبریک

 

خرید تاج گل

تاج گل برای مراسمات افتتاحیه یا نمایشگاه ها

در مراسمات مختلف از قبیل نمایشگاه ها یا افتتاحیه ها نیز از تاج گل استفاده می شود. سفارش دادن و انتخاب تاج گل لاکچری و ارسال آن به مراسمات، یکی از راه های عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای کسب و کار جدید است. در این نوع تاج گل ها نیز باید علاوه بر نوع گل، به رنگ گل های مورد استفاده و نحوه تزئین و گل آرایی آنها توجه شود.

همچنین بخوانید: آموزش ساخت تاج گل

قیمت تاج گل لاکچری

تاج گل ها دارای انواع و مدل های مختلفی هستند. طبیعی است که هر چه تعداد طبقات و گل های به کار رفته در گل آرایی تاج گل بیشتر باشد. کلاس و قیمت تاج گل نیز بالاتر خواهد بود.

به طور کلی در زمان انتخاب تاج گل لاکچری باید توجه کنیم که قرار است از این تاج در چه مراسمی استفاده شود. سپس مدل و نوع گل ها را بر همان مبنا سفارش دهیم. بر اساس یک نوع دسته بندی. انواع تاج گل مخصوص مراسمات تبریک و تاج گل های مخصوص مراسمات عزا و ترحیم وجود دارد. و به لحاظ اندازه و ابعاد نیز انواع تاج گل ها در تعداد طبقات مختلف موجود است.

معمولاً فروشگاه های اینترنتی، عکس نمونه تاج گل های لاکچری مختلف را به عنوان نمونه به مشتریان ارائه می کنند. مشتریان می توانند سفارش خود را دقیقاً مطابق با نمونه ها ثبت کنند یا تاج گل ها را بر اساس ویژگی ها و ایده های خاص مد نظر خود سفارش دهند.

همچنین بخوانید: تاج گل مصنوعی یا تاج گل طبیعی

 

سفارش تاج گل لاکچری در گندم vip

در «گندم vip» امکان خرید تاج گل به هر دو صورت برای مشتریان عزیز فراهم است. شما می توانید در صورت تمایل به سفارش و ارسال زیباترین و خاص ترین تاج ها و دسته گل ها، همین حالا با همکاران ما تماس بگیرید یا سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. سرعت ارسال و تنوع خرید گل را با گل فروشی آنلاین «گندم vip» تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *