تفاوت گل های جاودان با گل خشک شده

تفاوت گل های جاودان با خشک شده

گل های تازه دارای فضیلت های بسیاری هستند، از جمله امکانات تزئینی بی پایان آنها است. با این حال، مشکل این است که طول عمر آنها بسیار کوتاه است.

گل‌های خشک شده چگونه هستند؟

تکنیک های مختلفی برای حفظ گل های تازه وجود دارد. احتمالاً بهترین روش شناخته شده این است که آنها را خشک کنید تا با کمبود آب به طور طبیعی خشک شوند و آنها را به سمت پایین قرار دهید. پس از خشک شدن کامل، می توانند تحت رنگ آمیزی و تنظیم قرار بگیرند تا ظاهر اولیه خود را بازیابند.

از گلهایی که تحت این تیمار قرار گرفته اند می توان انواع خاصی از تزئینات گل  ایجاد کرد.

با این وجود ماندگاری گیاهان خشک بسیار زیاد نیست. شاخه ها و ساقه های آنها به راحتی می شکند، رنگ به تدریج محو می شود و گلبرگ ها می ریزند یا می شکند.

مراقبت از گل خشک

گل های جاودان چگونه هستند؟

حفاظت نیز نوعی خشک کردن است، اگرچه بسیار پیچیده تر است. نتیجه کاملا متفاوت است. این روش نگهداری به گلها این امکان را می دهد تا ظاهر و احساس کاملاً طبیعی را حفظ کنند، گویی که گلهایی تازه بریده شده هستند!

این به شرح زیر حاصل می شود: گل های تازه وقتی زیبا و درخشان شوند، بریده می شوند. به جای اینکه آنها را خشک کنند، با قرار دادن در مخلوطی که از گلیسیرین و سایر عناصر گیاهی ساخته شده است، تحت یک فرآیند رطوبت رسانی قرار می گیرند. این مایع به تدریج از طریق تنه بالا می رود تا جایی که کاملا شیره را جایگزین می کند. پس از چند روز ، مراحل کار کامل شده و گیاه آماده استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این روند پیشنهاد میکنیم مقاله رز جاودان چیست را مطالعه نمایید.

نتیجه نهایی یک گل انعطاف پذیر با ظاهری کاملا طبیعی است. تثبیت کننده برای ماه ها یا حتی سالها به کار خود ادامه می دهد! با حداقل مراقبت، می توانیم از گل جاودان خود برای مدت طولانی لذت ببریم، نمونه هایی از این گل ها که از محصولات گل فروشی گندم VIp است را در زیر آورده ایم.

گل جاودانه

رز جاودان کد 75

گل رز جاودان

رز جاودان کد 74

برای مشاهده نمونه های دیگر گل رز جاودان حتما دسته بندی کامل آن را مشاهده نمایید.

گیاهان و گل های جاودان بهترین راه حل برای ساخت انواع ترکیب های گل منحصر به فرد است. آنها اقتصادی هستند زیرا ارزش بسیار خوبی برای پول دارند. این امر آنها را به یک راه حل عالی برای ساخت انواع هنرهای گل در مکانهایی که به طور منظم نیاز به تزئینات گل دارند، تبدیل می کند: هتل ها، رستوران ها… و البته، برای تزئین خانه به روشی نفیس و بدیع.

 

تفاوت اصلی گل جاودان با گل خشک شده

تفاوت عمده این دو نوع گل در این است که گل جاودان کاملا طبیعی است و بافت و ظاهر خود را کاملا حفظ نموده است. در حالی که گل خشک شده کاملا آب موجود در بافت گل را از دست داده است و با لمس کردن پودر خواهد شد.

حفاظت به ما امکان می دهد یک محصول 100٪ طبیعی بدست آوریم که ماندگاری طولانی داشته و از امکانات بی نهایت برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *