7 گل زیبای زمستانی برای باغ شما

گل های زمستانی

گل های زیبای زمستانی باغ

آیا می خواهید باغ خود را زیبا کنید؟ این گل های زمستانی، رنگ و روشنی را در روزهای تاریک زمستان ایجاد می کنند، در روزهای تاریک زمستان رنگی به باغ خود بدهید.

از گلهای مرغوب بنفش گرفته تا آكونیت زمستانی، این گل های خیره كننده مطمئناً در طول ماه های سرد هر فضای باغ را دگرگون می كنند.

 

گل های زمستانی

Winter aconite یا آکونیت زمستانی

این گلهای زرد آفتابی در اواخر زمستان از زمین می رویند و رنگ زیبایی به باغ پر از یخ شما می دهند. به یاد داشته باشید که این گیاهان را در نزدیکی محل بازی کودکان یا حیوانات خانگی قرار ندهید، زیرا در صورت بلعیدن باعث آسیب می شوند.

Winter aconite

گل زمستانی

 

گل خربق Helleborus

از فوریه تا آوریل، گلهای زیبا دارای برگهای سبز و چرمی هستند. یک تنفس گاه بی نظیر را در باغچه خود بکارید و شاهد باز شدن شکوفه های بنفش باشید.

 

Helleborus یا گل خربق

 

گل Cyclamen یا سیکلامن

گل سیکلامن چند ساله دلپذیر، انبوهی از رنگهای زیبا را در فصل زمستان ایجاد می کند. وقتی همه چیز در بیرون تاریک و ابری باشد، چیزی نیست که بتواند شما را بیش از یک گیاه شاد کند. و این یکی در بالای لیست خواسته های کاشت ما قرار دارد. نحوه پرورش گل سیکلامن در گلدان را بخوانید.

 

گل Cyclamen یا سیکلامن

گل هدر یا Flowering heather

این گلهای زیبا صورتی روشن در یک لحظه باغ زمستان شما را روشن می کنند. این یک گیاه درخشان زود رشد میکند و حتی برای گلدان های پاسیو شما بینظیر هستند.

 

همچنین بخوانید: گل های مناسب فصل تابستان

 

یاس یا Winter jasmine

گل یاس Winter jasmine اغلب در اوایل ژانویه شکوفا می شود و در ابتدای سال جدید مناظر زیبایی را در باغ شما ایجاد می کند. گل های ستاره ای نیز بسیار معطر هستند.

یاس یا Winter jasmine

 

گیلاس گلدار زمستانی یا Winter-flowering cherry

جای تعجب نیست که درختان گیلاس از محبوب ترین و زیباترین مناظر هستند. اما اکنون می توانید در زمستان نیز یک منظره صورتی در باغ خود داشته باشید. این گل غالباً هنگامی که برفی روی زمین نباشد گل می دهد و منظره ای واقعاً دیدنی را ایجاد می کنند.

همچنین بخوانید: ساخت گلدان وارونه با بطری پلاستیکی

گیلاس گلدار زمستانی یا Winter-flowering cherry

 

گل امید برف می بارد یا Snow drops

دقیقاً مانند نام آنها، snow drops یک گل زیبای زمستانی است. این گل های سفید و روشن که اغلب به عنوان گل امید شناخته می شوند، تا آنجا که می توانند زیبا هستند. برای بهترین نتیجه، پیازها را در پاییز یا بهار بکارید.

 

همچنین بخوانید: 16 تا از بهترین گل ها برای خشک کردن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *