خرید گل برای همایش و رویداد

گل ها می توانند تأثیر عمده ای در رویدادها یا همایش ها بگذارند. بنابراین مهم است که گل های مناسب را براساس فصل، مکان و سایر جزئیات انتخاب کنید. در اینجا نکاتی برای انتخاب شکوفه های مناسب آورده شده است. برای سفارش و رزرو زمان گل آرایی با مجموعه گندم vip در تماس باشید.

 

گل مناسب فصل برگزاری رویداد و همایش

این برای متخصصین گل بسیار واضح است، اما شاید برای تولیدکنندگان و طراحان رویدادها (یا میزبان های رویدادهای اجتماعی) که نگاه خاصی از گل ها در ذهن خود دارند، کمی دور به نظر رسد. فصلی بودن گل ها هنگام تصمیم گیری در مورد مراسم، همایش ها، عروسی و … مهم است. این به شما این امکان را می دهد که گل آرای شما در فصل، با قیمت پایین تر خرید کند و همچنین به آنها این امکان را می دهد تا گلی با کیفیت را برای شما آماده کنند.

به طور معمول، شما می توانید گل های مورد نظر خود را در تمام طول سال دریافت کنید، اما مدیر همکاری Revel Decor باری سینگ اضافه می کند که همیشه این حالت بهترین ایده نیست. انتخاب ساقه هایی که در فصل قرار داشته باشند شکوفائی های نمایشی و گاهی قیمت های پایین تری را به همراه خواهد داشت. لاله، سنبل، شقایق در بهار، گل صد تومانی و گل محمدی در تابستان، گل داودی در پاییز و آماریلیس در زمستان چند نمونه از مثال ها است.

 

محل و تنوع گل‌های برگزاری رویداد و همایش

به همین ترتیب، مکانی که گل های شما از آن می آیند را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که بیشتر گل فروشی ها تنوع محدودی را به شما ارائه می دهند. اما این خوب نیست و بهتر است گل فروشی را انتخاب کنید که تنوع در گل آرایی دارد، همچنین شما هم انعطاف پذیر باشید. یک پالت انتخاب کنید و به گل آرا خود اجازه دهید [ظاهر را توسعه دهد].

 

آب و هوای روز رویداد

به زمینه رویداد خود فکر کنید: به عنوان مثال، در یک رویداد تابستانی در فضای باز و در معرض آفتاب کامل، گلهای ظریف رنج خواهند برد. در حالی که یک رویداد در دمای زیر صفر برای حمل و نقل شکوفه های گرمسیری مانند ارکیده ها چالش برانگیز است. سعی کنید گل هایی را انتخاب کنید که با محیط شما همسو باشد.

 

گل آرا ساندرا دو اواندو  می افزاید: ”دمای زیاد برای گلها مناسب نیست. سعی کنید گلها را در معرض تابش مستقیم آفتاب یا کنار بخاری قرار ندهید. برعکس این موضوع باید در زمستان در زمان انتقال گل ها پوشیده و با سیستم حمل و نقل مناسب ارسال شوند.

 

بودجه گل آرایی رویداد و همایش

گرچه بعضی از گلها گران می شوند، اما روشهای زیادی برای به حداقل رساندن بودجه به طور موثر وجود دارد. برای رویداد می توان از انواع دسته گل، جام گل، باکس گل، تاج گل تبریک و… استفاده نمود. توصیه ما به شما دیدن دسته بندی های مختلف گل در سایت گندم وی آی پی است. البته که کارشناسان گل آرای ما نیز بهترین راهنمایی را می توانند به شما بدهند. به همین منظور حتما بهتر است با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

برخی از گیاهان آپارتمانی و برگ های زینتی نیز می تواند به کاهش بودجه کمک کنند.

در نظر داشته باشید ترکیبات مناسب باعث جلب توجه چشم ها میشود و همچنین مقرون به صرفه برای شما نیز خواهد بود.