معرفی 9 گل سفید برتر برای گلدان

گلدان با گل سفید

داشتن گیاهان آپارتمانی با گلهای سفید یکی از بهترین راه ها برای ایجاد آرامش در خانه است! مسلماً سفید یکی از باکلاس ترین رنگ هاست و باعث می شود خانه شما روشن و زیبا به نظر برسد. همچنین گفته می شود رنگ سفید با همه چیز مطابقت دارد. این یکی از دلایلی است که گلهای سفید توسط باغبانان مورد ارزیابی و قدردانی قرار می گیرند ، زیرا شکوفه های ظریف آنها به طور طبیعی باعث می شود هر رنگ دیگری از گل در کنار سفید روشن و روشن تر شود. چه گل های سفید کوچک برای گلدان ها ، چه در ایوان ها نشسته و چه به عنوان استفاده در یک باغ باشد ، گیاهان گلدار سفید طراوت و زیبایی را فراهم می کنند. در اینجا لیستی از گل های سفید برتر برای گلدان ها وجود دارد که محیط خانه شما را روشن می کند.

 

لیلیوم صلح

این گیاه همچنین به عنوان گل اسپات و گیاه کبرا نیز شناخته می شود ، این زنبق واقعی نیست ، اما گل آن شبیه گل سوسن است. Peace Lily یک جایگزین عالی برای گیاهان آپارتمانی با گلهای سفید است و معمولاً در دسترس است. آنها نور کمتری را نسبت به بیشتر گیاهان آپارتمانی گلدار ترجیح می دهند و برگهای براق زیبایی دارند که در صورت احراز شرایط مناسب رشد ، تعداد زیادی گل سفید (یا اسپا) تولید می کنند.

 

گل سفید برای گلدان

 

 

آماریلیس

گلهای سفید آماریلیس که به دلیل رایحه تند ، شکل ستاره ای ، گلهای سفید آمریکایی و نشستن در یک گلدان سفید معروف هستند ، می توانند هر پنجره اتاق شما را روشن کنند. آنها برای رسیدن برگها به نور مستقیم خورشید زیادی نیاز دارند.

 

گل سفید برای گلدان

 

 

ارکیده های شب پره

ارکیده شب پره ، Phalanopsis  ، در رنگهای مختلفی از جمله سفید وجود دارد. این گیاهان معمولاً سالی یکبار گل های جدید می پرورانند و ممکن است چند ماه دوام بیاورند. گل ارکیده شب پره ، در بسیاری از رنگ ها از جمله سفید می تواند تا 3 ماه دوام داشته باشد ! گل ارکیده یکی از گیاهان آپارتمانی زیبا با گلهای سفید است که می توانید در خانه خود نگهداری کنید! این گیاهان اپی فیت هستند ، بنابراین معمولاً در مخلوط پوست یا خزه اسپاگنوم رشد می کنند.

 

گل سفید برای گلدان

 

یاس

یاس ، محبوب در سراسر جهان ، از گلهای سفید و معطر کوچک ستاره ای شکل گرفته است که از گلبرگ های ظریف و سفید ساخته شده اند. گل های زیبای سفید آن در بهار و تابستان ظاهر می شوند و تا سرما ادامه می یابند.

 

همچنین بخوانید : 8 گیاه خانگی گلدار

 

 

سوسن دره

سوسن دره با گل های معطر و سفید تاک شکل ، می تواند همراه خوبی برای پنجره روشن شما با برگهای سبز باشد! از نیلوفرهای دره به دلیل زیبایی نفیس در دسته گل عروس استفاده می شود و از ویژگی های عروسی سلطنتی بوده است.

 

 

 

گل ژربرا

گل ژربرا Gerbera Daisies گلهای شاد بزرگی است که در انتهای یک ساقه بلند مانند یک گل رز بزرگ به نظر می رسد. به دلیل اندازه ای که دارند ، Gerbera Daisies غالباً قطب اصلی نمایشگرهای زیبای گل را تشکیل می دهند. ژربرا سفید با ترکیبی از گل های قرمز عمیق ، بنفش و … می تواند بسیار چشمگیر به نظر برسد. برخی از انواع گل های گل ژربرا که سفید خالص هستند و سایر گلهای ژربرا دارای مراکز صورتی یا زرد هستند.

 

گل سفید برای گلدان

 

 

ارکیده Dendrobium

اگر شما یک متخصص  گل آرا هستید ، در شرف عاشق شدن گل سفید گل ارکیده Dendrobium هستید. به لطف سیستم ریشه کم عمق ، آنها برای نگهداری در خانه در کنار پنجره یا میز خانه بسیار مناسب هستند.

 

گل سفید برای گلدان

 

 

ماگنولیای سفید

گل ماگنولیای سفید یکی از شیرین ترین گل ها در ایالات متحده هستند و بسیار محبوب هستند. با توجه به رایحه و ظاهر ظریف آن تعجب آور نیست.

این گل عظیم است ، با گلبرگ های سفید خامه ای و برگهای سبز غنی ، در قسمت زیرین آن به رنگ قهوه ای تیره است. این ماگنولیای سفید پر از رایحه تند گل است. این گل سفید زیبا را دریافت کنید و خانه خود را روشن کنید.

بنابراین ، این ها چند گل سفید زیبا برای گلدان ها و تزئینات داخلی بودند که مطمئناً خانه شما را  روشن می کنند.

 

گل سفید برای گلدان

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *