زیباترین گلهای جهان را بشناسید+عکس

زیباترین گلهای جهان

زیباترین گلهای جهان را بشناسید+عکس

به نظر شما زیباترین گل جهان کدام است؟ طبیعت اغلب ما را با شگفتی های واقعی غافلگیر می کند. گلهایی هستند که می توانند هرکسی را لال کنند. در لیست زیر برخی از زیباترین گلهای جهان را نشان خواهیم داد: گل رز ، گلهای ادریسی ، گل قلب خونین  ، شکوفه های گیلاس ، گل ارکیده ، لاله ها ، گل صد تومانی ، لیلیوم ، فریزیا ، گل نیلوفر آبی ، گل مریم ، گل کوکب ، گل داوودی ، گل میخک و گل نیلوفر پیچ.

در زیر ، ما تصاویری از هر یک از این گلهای زیبا را به شما نشان خواهیم داد و مهمترین جزئیات را برای شما بازگو خواهیم کرد.

1- گل رز

 

گل رز

 

 

گل رز به عنوان زیباترین گل جهان در نظر گرفته می شود ، به همین دلیل آن را “ملکه باغ” می نامند. این یکی از محبوب ترین گل ها در سراسر جهان است ، و در اندازه ها و رنگ های مختلف وجود دارد. همچنین ، آنها در سراسر جهان بسیار رایج هستند. این گل ها برای تزیین مجالس ، ساخت عطر و موارد دیگر بسیار عالی هستند!

 

همچنین بخوانید : گرانترین گلهای جهان را بشناسید

 

2- گل ادریسی

 

گل ادریسی
گل ادریسی

 

این گل اصل از جنوب آسیا است و همچنین در سراسر جهان بسیار محبوب است. زیبایی انکار ناپذیری دارد و معمولاً در دکوراسیون استفاده می شود. همچنین ، ادریسی یک گل ایده آل برای ایجاد دسته گل است ، زیرا حجم و بافت زیادی را ایجاد می کند.

 

3- گل قلب خونین

گل “قلب خونین” که در واقع Dicentra نامیده می شود ، یکی از چشمگیرترین گلها در جهان است. علی رغم بی نظیر و شگفت آور بودن آن ، نسبتاً ناشناخته است. این گل ، مانند گل های ادریسی ، اصلاتا از آسیا است و به طور طبیعی در چند رنگ قرمز ، فوچسی ، صورتی روشن و غیره یافت می شود.

 

زیباترین گلهای جهان
زیباترین گلهای جهان- گل قلب خونین

 

 

4. شکوفه گیلاس

شکوفه گیلاس ، اگرچه یک گل رسمی نیست ، اما یکی از مهمترین گلها در فرهنگ ژاپن است. درختانی که این گل را تولید می کنند به ساکورا معروف هستند. مانند گل های قبلی ، شکوفه گیلاس را می توان به طور طبیعی در رنگ های مختلف یافت ، اگرچه رایج ترین رنگ آن صورتی و سفید است.

شکوفه گیلاس

 

 

5. ارکیده

 

ارکیده یک گل دوست داشتنی است که اغلب در تزئینات و همچنین هدیه استفاده می شود. این یک گل غیر معمول است که به راحتی از طریق شکل برگ های آن مشخص می شود. تقریباً 25000 گونه مختلف وجود دارد و به غیر از مناطق صحرایی و قطبی در سراسر جهان یافت می شوند.

گل ارکیده
گل ارکیده

برای خرید این گل ها به صفحه خرید گل ارکیده رفته و با در تماس باشید.

 

 

6. لاله

لاله یکی از اصلی ترین نمادهای هلند است. علاوه بر این ، هلند به عنوان “کشور لاله ها” شناخته می شود. این یک گل تقریباً  با تقارن کامل است. این گلها همچنین نمادی از شادی ، عشق و ورود به بهار هستند، اگرچه تنوع زیاد رنگ آنها اهمیت دامنه گل را به طور گسترده ای نشان می دهد.

 

گل لاله

 

 

7. گل صد تومانی

گل صد تومانی در اروپا ، چین و آمریکای شمالی گل بسیار رایجی است. تقریباً 40 گونه مختلف از گل صد تومانی وجود دارد. آنها آنقدر زیبا هستند که معمولاً در دسته گلها به تنهایی استفاده می شوند. مانند سایر گلهایی که نام بردیم ، گل صد تومانی در رنگهای مختلفی قرار دارد: صورتی ، سفید ، فوشیا و … است

زیباترین گلهای جهان

 

8. لیلیوم

لیلیوم یک گل زیبا است که در سراسر جهان ، از اروپا گرفته تا ژاپن ، کانادا ، فیلیپین و ایالات متحده ، و سایر مناطق یافت می شود. در مورد رنگ ها ، این رنگ را می توان در بسیاری از رنگ ها یافت ، اگرچه سفید متداول ترین رنگ است.

همچنین بخوانید : پرورش و نگهداری گل لیلیوم Oxbloods

گل لیلیوم
گل لیلیوم

این گل ها در تاج گل تبریک افتتاحیه استفاده میشود برای مشاهده نمونه محصولات به صفحه تاج گل تبریک افتتاحیه مراجعه نمایید.

 

9. گل Freesia

فریزیا یک گل دوست داشتنی بومی آفریقا ، به ویژه در کیپ تاون (آفریقای جنوبی) است. گونه های کمی از این گل محبوب آفریقایی وجود دارد ، حدود 14. ، یکی از اصلی ترین ویژگی های فریزیا ، زنده بودن و قدرت رنگ های آن مانند قرمز و زرد ، بنفش .. است.

 

زیباترین گلهای جهان

 

 

10. گل نیلوفر آبی

گل نیلوفر آبی به عنوان “گل نیل” نیز شناخته می شود. این یک گل فوق العاده است که در سراسر جهان مشهور است ، عمدتا به این دلیل که یک گل آبزی است. جالب ترین جزئیات در مورد این گل دوست داشتنی ، طول عمر بذر آن است که می تواند بعد از قرن ها جوانه بزند.

 

زیباترین گلهای جهان

 

11.  Spikenard

Spikenard نیز به عنوان “Saint Joseph flower” شناخته می شود و از خانواده والرین است. زیبایی آن ، آن را به گزینه ای ایده آل برای ایجاد هنرهای گل آرایی تبدیل می کند: از آنها در وسایل مهمانی تا دسته گل ها استفاده میشود ، در این میان موارد دیگری نیز وجود دارد. این یک گل معمولی در عروسی ها و در تزئینات کلیسا ، به ویژه Spikenard های سفید است.

زیباترین گلهای جهان
زیباترین گلهای جهان

 

12. گل کوکب

گل کوکب نیز  یکی دیگر از زیباترین گلهای جهان است. حدود 30 گونه مختلف و تا 20000 نوع مختلف دارد. برجسته ترین جنبه این گل ، علاوه بر زیبایی خارق العاده آن ، گل ملی مکزیک است.

 

 

 

زیباترین گلهای جهان

 

 

13. داوودی

گل داوودی بومی آسیا است و خاص است زیرا بخشی از “four Junzi flowers” است. گل های داوودی بسیار متنوعی هستند و شما می توانید آنها را در رنگ های مختلفی پیدا کنید: یاس بنفش ، سفید ، صورتی و غیره. این یکی از رایج ترین گل ها در دکوراسیون به سبک شیک است.

گل داوودی
گل داوودی

14. میخک

گل میخک نه تنها یکی از زیباترین گلهای جهان است ، بلکه یکی از محبوب ترین گل ها است. تقریباً در هر قاره رشد کرده است: آمریکا ، اروپا ، آسیا و آفریقا. در حال حاضر ، پنج نوع میخک شناخته شده وجود دارد. این به طور معمول به عنوان تزئین استفاده می شود.

 

زیباترین گلهای جهان

 

 

15. نیلوفر پیچ

گل نیلوفر پیچ  به طور طبیعی در آب و هوای تا -15 درجه سانتیگراد یافت می شوند ، اما بیشتر در آب و هوای قاره ای دیده می شوند. یکی از خاص ترین ویژگی های نیلوفر پیچ سایه های ملایم و پاستلی آنها مانند سفید و صورتی است. با این حال ، رایج ترین رنگ نیلوپیچ ، یاسی است.

گل نیلوفر پیچ

 

16.  Gardenias

گاردنیا یکی از زیباترین گل هایی است که می توان آن را هدیه داد. این گل اصالتاً از چین است و در رنگهای متنوع یافت می شود. مخصوصاً به دلیل ظرافت و برگهای روشن و صاف آن شناخته شده است.

 

17. آفتابگردان

گل آفتابگردان در سراسر جهان بسیار شناخته شده است. رنگ زرد روشن آنها ویژگی تعیین کننده آنهاست و آنها را بسیار چشمگیر می کند. اگرچه آنها اصالتاً اهل آمریکای شمالی هستند ، امروزه می توانید آنها را در کشورهای مختلف جهان پیدا کنید.

18. گل نرگس

گل نرگس نام رایج  آن Narcissus است. این یک گل بسیار زیبا است که گون های آن در مدیترانه است اما یافتن گونه های دیگر گل نرگس در آسیای میانه نیز امکان پذیر است.

19. گل مینای چشم گاوی

گل مینا نیز یکی دیگر از زیباترین گلهای جهان است. انواع مختلفی از گل مینا در سراسر جهان وجود دارد. مشخصه این خانواده از گلها ، مرکز زرد آنها  است که توسط گلبرگهای ظریف احاطه شده است.

20. لانتاناس

Lantanas گل های معمولی آمریکای شمالی و جنوبی است. با این حال ، این گلها را می توان در برخی از مناطق اروپا نیز یافت. گونه های زیادی از لانتانا وجود دارد و همه آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند.

 

21. گل همیشه بهار

گل همیشه بهار گل های معمولی مکزیک است ، جایی که از اهمیت بالایی برخوردار است. رنگ آن از زرد تا نارنجی است و به دلیل خصوصیات زیبایی آن در باغبانی و تزئینات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

در گل فروشی آنلاین گندم VIP ، می توانید تعدادی از گل هایی را که به عنوان زیباترین گلهای جهان ذکر کرده ایم ، پیدا کنید. بنابراین ، اگر می خواهید گل های موجود در این پست را بخرید … به صفحه اصلی ما مراجعه کنید یا اگر گلی نبود حتما با کارشنان ما در تماس باشید. نظر شما در مورد زیباترین گلهای جهان چیست ؟ به نظر شما کدام گل زیباترین گل جهان است؟

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *